چرا زرین‌پال؟!

خیلی‌ها عقیده دارند وقتی می‌شود مستقیم از بانک‌ها یا به عبارت صحیح‌تر PSP ها درگاه گرفت، چرا باید از سرویس‌های واسط ارائه‌دهنده‌ی درگاه، درگاه پرداخت اینترنتی تهیه کرد؟

درست است که می‌شود از بانک‌ها مستقیم درگاه گرفت و خیال خودمان را از بابت خیلی چیز‌ها راحت کنیم، اما درگاه نگرفتن از بانک‌ها و استفاده از درگاه‌های واسط مخصوصاً زرین‌پالِ دوست‌داشتنی نیز، خیال ما را از بابت خیلی چیز‌های دیگر آسوده و خاطر جمع می‌کند!

خدماتی که درگاه‌های پرداخت مثل زرین‌پال ارائه می‌دهند با بانک‌ها بسیار متفاوت است، در واقع گرفتن درگاه پرداخت آنلاین از زرین‌پال، مساوی است با در اختیار داشتن بسته‌ی کاملی از خدمات پرداخت، نه صرفاُ یک درگاه پرداخت اینترنتی!

نکاتی که در زیر آمده است به خوبی پاسخ این سوال که چرا باید از زرین‌پال درگاه گرفت، نه از PSP‌ها را می‌دهند.

یک مرحله، نه هفت خوان

گرفتن درگاه از بانک‌ها اصلاً هم سخت نیست! فقط کافیست یک بار برای گرفتن درگاه از یکی از بانک‌ها اقدام کنید تا به کُل دورِ داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی، یک خط قرمز پُررنگ بکشید. اما قبل از این کار پیشنهاد می‌کنیم یک سَری به سایت زرین‌پال بزنید. وقت برای کشیدن یک خط قرمز پُررنگ زیاد است.

صد در صد همه‌ی ما برای یک بار هم که شده کاغذبازی‌های عذاب‌آور و سلسله مراتب اداری را تجربه کرده‌ایم اما زرین‌پال دوست ندارد یک بار دیگر و برای داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی، این تجربه‌ی ناخوشایند برای شما تکرار شود.

یک مرحله آن هم برای تایید هویت و مدارک پذیرنده، جهت داشتن یک درگاه یا به عبارتی مجموعه‌ای از خدمات پرداخت آنلاین از زرین‌پال، کافیست.

 

چند درگاه پرداخت، نه یک درگاه پرداخت

در ظاهر وقتی از زرین‌پال یک درگاه پرداخت می‌گیرید، یک درگاه پرداخت نگرفته‌اید! در واقع چند درگاه پرداخت از چند بانک گرفته‌اید که هنگام پرداخت در زمان‌های مختلف و بر اساس پارامترهای گوناگون، بهترین درگاه بانکی با بالاترین درصد موفقیت‌آمیز بودن تراکنش، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این یعنی جلو رفتن کسب و کار آنلاین شما بدون اصطکاک و دست‌انداز! با این ویژگیِ موفقیت‌آمیز بودن تراکنش‌ها، زمان و انرژی شما برای پاسخگویی و پیگری پرداخت‌های ناموفق، بیهوده هدر نمی‌رود.

 

بسته‌ی کاملی از خدمات پرداخت، نه صرفاً یک درگاه پرداخت

تفاوت میان یک درگاه بانکیِ تنها با یک درگاه پرداخت آنلاین در کنار سرویس‌های مکمل و تسهیل‌کننده‌ی استفاده از آن، مثل تفاوت میان ساعت مچی عقربه‌ای با اسمارت‌واچ هست!

هرکدام از ویژگی‌های زیر برای خودشان دنیایی است:

 • در زرین‌پال ضمانت‌پرداخت وجود دارد، یک طرفداری دوجانبه از خریدار و پذیرنده. وقتی خریدار مطمئن می‌شود در صورت تحویل نگرفتن محصول پولش برگردانده می‌شود با خیال راحتی خرید می‌کند و منصرف نمی‌شود، این اتفاق یعنی فروش بیشتر پذیرنده‌ها.
 • زرین‌پال، زرین‌کارت دارد. یک کارت بانکی عضو شبکه رسمی بانکی کشور (شتاب و شاپرک) که قابلیت‌های فراوانی دارد و برای کارمزد کمتر در نظر گرفته شده است.
 • هیچ اجباری به داشتن یک وبسایت و دردسر‌هایش نیست چرا که یکی از سرویس‌های زرین‌پال به نام زرین‌لینک برای همین موضوع ساخته شده است. همچنین برای فروش در شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی در اینجا کامل توضیح دادیم ؛)
 • اگر در کسب و کار آنلاین خود شراکتی فعالیت می‌کنید، درگاه اشتراکی زرین‌پال می‌تواند برای هرکدام از شرکا مبلغ و درصد تعیین شده را تسویه کند.

وقتی صحبت از تفاوت و راحتی در استفاده می‌شود، اپلیکیشن موبایل و مدیریت تراکنش‌ها و هرچیز دیگری با اپلیکیشن، می‌شود همان راحتی و تفاوت. اپلیکیشن زرین‌پال اتفاق جذابی هست، آن را تجربه کنید.

۷۰ پلاگین متنوع، نه یک خط کد ساده

استفاده از درگاه پرداخت واسط این امکان را به پذیرنده می‌دهد که با توجه به نیاز و سیستم مورد استفاده‌شان، از پلاگین‌ها و نمونه کدهای متنوعی استفاده کنند و بتوانند سریع‌تر شروع به کار کنند.

هر روز به تعداد پلاگین‌های زرین‌پال افزوده می‌شود و تا همین امروز ۷۰ پلاگین متنوع و کاربردی در آزمایشگاه زرین‌پال وجود دارد.

خبر خوب اینکه در حال ساخت ویدیوهای آموزشی هستیم تا دیگر برای نصب پلاگین‌ها مشکلی وجود نداشته باشد.

پشتیبانی و حمایت، نه تنها ماندن

حس اینکه بعد از دریافت یک سرویس، در صورت نیاز به راهنمایی و کمک کسی پاسخگوی درخواست ما نباشد، اصلاً حس خوشایندی نیست.

ارائه‌دهندگان درگاه پرداخت واسط به واسطه‌ی پشتیبانی از کاربران خود، سعی در حمایت و رفع مشکلات موجود دارند که در این میان تیم پشتیبانی زرین‌پال همیشه در راهنمایی و کمک به کاربران خود در کمترین زمان ممکن، سعی در ارائه‌ی بهترین خود دارد.

از آنجایی که زرین‌پال پرداخت‌های صورت گرفته از درگاه‌های زرین‌پال را ضمانت می‌کند (همان سرویس ضمانت‌پرداخت)، تیم پشتیبانی زرین‌پال پیگیری تراکنش‌های مالی را هم عهده‌دار است ضمن اینکه مشکلات فنیِ پذیرنده‌ها مربوط به افزونه‌ها نیز توسط تیم فنی زرین‌پال انجام و به سرعت در اختیار پذیرنده‌ها قرار داده می‌شود.

 

یک مدیریت ساده و کاربردی، نه سردرگمی

یکی از دغدغه‌های کسانی که از درگاه پرداخت استفاده می‌کنند وجود یک پنل مدیریتی ساده و کاربردی برای مشاهده و مدیریت تراکنش‌هاست.

نبود همچین سیستم مدیریتی برای کسب و کارهای بزرگ و حتی کوچک، می‌تواند زمینه‌ساز دردسرهای ریز و درشتی باشد که در مسیر صعود کسب و کار شما، مثل ترمز عمل خواهد کرد.

زرین‌پال یک پنل مدیریتی کاربردی در اختیار صاحبان کسب و کار‌های آنلاین قرار می‌دهد که کار کردن با آن اصلاً سخت و پیچیده نیست. بر کسی پوشیده نیست که مدیریت امور مالی و سود و زیان در یک کسب و کار از اوجب واجبات هست.

بانک یا زرین‌پال؟

با همه‌ی این توضیحات و جدول زیر، حالا می‌توان به خوبی به این پرسش که چرا بهتر است از زرین‌پال درگاه بگیریم نه از بانک‌ها (PSP‌ها)، پاسخ دهیم.

Posted by
محمد عباسی‌فرد

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

197 دیدگاه

 1. سلام
  من در مورد اینکه حتما باید مدارک اسکن بشه واقعا اذیت شدم چون تو ایام اول عید نوروز بود و همه جا تعطیل.
  تو دنیای امروز این مورد واقعا عجیب بود،قطعا یک تصویر واضح با گوشی میتونه این مورد را پوشش بده.
  و دردسر گرفتن زرین گیت هم کمتر از دردسر درگاه گرفتن از بانک نیست.
  لطفا این موارد رو بازنگری و تسهیل کنید.
  ضمنا خیلی به انتقادات بی توجه هستید و سعی میکنید منتقد رو قانع کنید،کمی منعطف تر و شنوا تر باشید 😉

  1. سلام شهاب جان
   ابتدا ممنون برای به اشتراک گذاشتن نظرت.
   اخیرا تصاویر با کیفیت هم مورد تایید قرار می‌گیرند. زرین‌گیت هم فکر نمی‌کنم به سختی گرفتن درگاه از بانک باشد ولی سعی می‌کنیم همواره تسهیل‌کننده‌ی سرویس‌ها برای کاربران عزیز باشیم.
   حق با شماست، داریم سعی می‌کنیم این رویه تغییر کنه 🙂

   1. با سلام و احترام
    فقط میخام عرض کنم ما که تراکنشمون از نظر مقدار مبادله بالای میلیون هست اگر کارمزد کمتری دریافت میشد بهتر بود.
    سپاس از همکاری عالی شما

 2. یک قطره دریا

  لطفا مارک اپل را بزرگ نکنید
  من که هیچ وقت از اپل خوشم نیامد
  بهتر بود مثلا بنویسید تفاوت بین گوشی تلفن عمومی سکه خور تا یک گوشی هوشمند
  آدم یاد سکه خوردن هاش میفتاد، مثل تراکنش های نا موفق بانکی

  1. :))
   ممنون برای نظر جذابتون. بله حق با شماست، چشم، من اپل واچ رو به اسمارت‌واچ تغییر میدم.

 3. ابوالفضل طالبی

  یک مورد فراموش کردید!
  پشتیبانی بانک ملت در دقیقه پاسخ گوست پشتیبانی زرین پال پس از 2 هفته پاسخگو نیست!
  اگر مایل بودید تیکت بنده را پاسخ بدید !

  1. بله پشتیبانی بانک پاسخگویی خوبی دارد اما نه تمام بانک‌ها و نه در مسائل فنی.

  2. من هم موافقم ، زرین پال بسیار دیر به تیکت های پشتیبانی پاسخ میدهد و اغلب جواب های قانع کننده تا عمل کننده (متاسفانه!)

   پیشنهاد میکنم برای بخش مالی (تراکنش های دریافتی از درگاه های مختلف یک کاربر ) سیستم آمارگیری تنظیم کنید که هر کاربر درآمد ماهیانه و سالیانه و حتی درصد درامد درگاه ۱ نسبت به درگاه ۲ و ۳ را به صورت نموداری نمایش دهد.
   یکجور مدیریت سود و ضیان کاربران در بازه زمانی از تک تک درگاه ها و در نهایت کل درگاه ها در یک نمودار، مانند همان نمودار صفحه پیشخوان

   1. پدرام جان ما همواره سعی در بهبود این روند داریم، درباره‌ی پیشنهادتون هم من این پیشنهاد رو برای تیم زرین‌پال مطرح می‌کنم. ممنون.

  3. اتفاقا پشتیبانی بانک دوهفته طول میکشه و پشتیبانی زرین پال کمتر از یک روزه زرین پال امکانات و افزونه های کاربردیش خیلی بیشتر از بانکه

 4. خیلی هم عالی
  فقط یه سوال کارمزدش کم شده؟
  چون قبلا 2.5 درصد بود؟

  1. ممنون
   بله کارمزد‌ها به یک تا نیم درصد کاهش پیدا کرده.
   تو صفحه تعرفه‌ها ذکر شده.
   https://www.zarinpal.com/pricing.html

 5. درود بر شما
  واقعا ارائه درگاه های شما خیلی خیلی ساده و سریع انجام میشه بنده در زمینه راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی 10 ساله فعالیت دارم به جایی رسیدم که کل درگاه های بانکی سایت خودم رو حذف و از درگاه شما بدون هیچ مشکلی شروع به استفاده کردم و به تمام مشتریان نیز درگاه شما را پیشنهاد می کنم فقط یه مورد در درگاه موبایلی وجود داره که اگر امکان داشته باشه اصلاحش کنید خیلی بهتر میشه ، وقتی کدUSSD شماره گیری میشه ، بعد از اون باید مبلغ را وارد کرد کاش قبل از مبلغ نام پذیرنده درج بشه تا کاربر مطمئن بشه و ادامه بده .
  ضمنا نحوه سفارش دستگاه POS را نیز در سایت درج نمایید تا از دست این دستگاه های بانکی هم راحت بشیم
  در خصوص هزینه صدور کارت نیز در صورت امکان تجدید نظر بفرمایید
  پاینده باشید

  1. ممنون از لطفت علی جان 🙂
   خوشحالی یعنی رضایت کاربران.
   چشم، من پیشنهادتون رو به دوستانم در بخش فنی اطلاع میدم.
   در خصوص زرین‌کارن هم چشم.
   سربلند باشید.

  2. سلام
   در خصوص USSD ما دو راهکار موبايل گيت و همپا رو داشتيم. متاسفانه با توجه به مشکلاتی که برای USSD و آينده اون وجود داره فعلا موبايل گيت غير فعال شده.

 6. سلام عرض می کنم
  جسارتا نمی‌شد زرین پال هم یک فروشگاه ساز مانند آسان فروش راه اندازی کند؟ که به راحتی بشود روی سایت آن را آپلود نمود و به جای مثلا کانال تلگرام یا اینستاگرام برای نمایش و فروش خدمات و کالا ازش استفاده کرد؟
  شاید اگر زرین پال می‌توانست با مجموعه‌ای مانند اپن کارت و از این دست یک شراکتی برای این کار راه می‌انداخت اتفاق‌های جالبی توی کشور می‌افتاد؟
  البته اگر این ایده پیاده بشه که کلی رقیب برای خود بنده درست می‌شه!

  1. سلام و درود
   روی این ایده‌ فکر شده اما هنوز تصمیمی براش گرفته نشده و ممکن هست در آینده عملی بشه.
   ممنون 🙂

 7. سلام تو این پاراگراف غلط املایی هست ، اگه گفتین کجاش :))

  یک مدیریت ساده و کاربردی، نه سردرگمی

  یکی از دغدغه‌های کسانی که از درگاه پرداخت استفاده می‌کنند وجود یک پنل مدیریتی ساده و کاربردی برای مشاهده و مدیریت تراکنش‌هاست.

  نبود همچین سیستم مدیریتی برای کسب و کارهای بزرگ و حتی کوچک، می‌تواند زمینه‌ساز دردسرهای ریز و درشتی باشد که در مسیر سعود کسب و کار شما، مثل ترمز عمل خواهد کرد.

  زرین‌پال یک پنل مدیریتی کاربردی در اختیار صاحبان کسب و کار‌های آنلاین قرار می‌دهد که کار کردن با آن اصلاً سخت و پیچیده نیست. بر کسی پوشیده نیست که مدیریت امور مالی و سود و زیان در یک کسب و کار از اوجب واجبات هست.

  1. اصلاح شد
   ممنون از دقت نظر شما

 8. خیلی عالیه ممنونم از عوامل زرین پال

  ممنون

 9. عارفه معتمدی

  سلام ..اگه اشتباه شده باشه خریدی دوبارانجام بشه گفتید برمیگردونید؟چطوری این کارو بکنم؟

  1. سلام
   لطفا داخل سايت تيکت باز کنيد و شماره تراکنش رو بديد تا راهنمائی بشيد.

 10. سلام
  زرین کارت از کجا باید تهیه بشه و شرایطش چیه و به چه مدارکی نیازه؟

  1. سلام عابد جان
   مطالعه این پست از وبلاگ میتونه راهنماییت کنه
   لینک

 11. زرین پال شما نماد اعتماد ندارید ، چطور ما به شما اعتماد کنیم و شما چطور وقتی نماد اعتماد نداری ، بانک بهتون درگاه داده و چرا به ما درگاه نمیده و اصلا شما چطور اجازه داری در گاه به مردم بدی؟

  1. دیدن این ویدیو میتونه کمکتون کنه ایمان جان 🙂
   http://www.aparat.com/v/XFjHy

 12. چرا زرین پال ؟؟!!

  چون دردسرهای نماد و ساماندهی و … داره .
  چون پشتیبانی اش مثل بانک ها نیست که درگاه و چند تا کد بده بگه بقیه اش به ما ربطی نداره .
  چون پشتیبانی اش ۱ نیمه شب هم جوابگو بوده .
  چون باعث اعتماد خریدار میشه . اگر خریداری ناراضی باشه داخل تیکت بهت اعلام میکنه . ولی بانک ها کاری با شما و مشتری ندارند یهو یک احضاریه میاد و باید به مقام قضائی اصول مالی و حسابداری یاد بدی .
  واریز مبالغش زمانش کمتر یا برابر با واریزی های شاپرک هست .
  درگاهش بلافاصله بعد از درخواست فعال میشه . پلاگین برای تمامی سیستم ها داره .
  البته این هارو بعداز استفاده از درگاه های آسان پرداخت ،پاسارگاد ، ملت ، سامان و در آخر زرین پال خدمت دوستان عرض می کنم .

  نکته آخر
  اگر کسب و کارتون قانونی هست و بدون مشکل از زرین پال استفاده کنید . و خیال خودتون رو از بابت تصفیه تراکنش های خودتون راحت کنید .

  1. ممنون برای به اشتراک گذاشتن نظرت علی جان 🙂
   البته فکر کنم دردسرهای نماد و ساماندهی رو نداره ؛)
   موفق باشی 🙂

 13. چون زرین پال بهترین و قابل اعتماد ترین سرویس درگاه واسط پرداخت می باشد

 14. برنامه نویس

  با سلام
  من یه برنامه نویس هستم میخام کار هامو به صورت فایل هم برای فروش هم به صورت رایگان رو سایتم قرار بدم چون میدونم تازه کارم و حرفه ای نیستم (وچون شاید فروش زیادی نداشته باشم) خودمو تو چاه نماداعتماد
  دنگ و فنگ در گاه مستقیم نمی اندازم خدا را هزار بار شکر میگم بخاطر وجود درگاه غیر مستقیم مثل زرین پال که کار را برای ما تازه کار هاهم راحت میکنه .اما سوالاتی که برام پیش میاد اینه که من قصد فرارکردن از مالیات ندارم ولی میخام بدونم سیستم کار شما در ارتباط با درگاه هایی که به ما میدید با اداراه دارایی به چه صورته ؟ ما اگه درگاه شما را بگیریم به چه صورت حسابرسی میشیم ؟ آیا قانونی فرمولی برای اینکار موجوده ؟ اگه بتونم جواب این سوالات را داشته باشم کمک بزرگی در رفع ابهام های من نموده اید واقعا در دنیای شفاف و سالم بخوبی میشه کار کرد مالیات هم داد و از کار بعنوان تفریح لذت برد
  با سپاس

  1. سلام
   مد نظر داشته باشید در خصوص مالیات، زرین پال از شما چیزی کسر نمیکنه و بر اساس قانون مالیات جاری کشور، خود شما هستید که اظهار نامه رو تنظیم و به حوزه مالیات خودتون تحویل میدید. قانون مالیات در سال جاری ۹ درصد ارزش افزوده از هر فروش و ۲۵ درصد سود خالص سالانه هست.

   1. علی جان سلام

    شما سوال دوستمون را درست متوجه نشدید.
    منظور ایشان این است که اطلاعات مالی کاربران زرین پال به اداره مالیات ارسال میشود یا خیر؟

    1. امین شیرکوند

     سلام مجتبیِ عزیز.
     خیر از سمت زرین‌پال هیچ اطلاعاتی درباره‌ی کاربران به اداره مالیات ارسال نمیشه.

 15. باسلام
  همه چیزش عالیه فقط یه موبایل گیت کم داره

 16. سلام.
  اگر امکانش هست درمورد کارمزدی که زرین‌پال میگیره میشه توضیح بیشتری بدین؟

  این کارمزدها از پرداخت‌کننده کم میشه یا پذیرنده؟
  بالاخره ۱ درصده یا ۰.۵؟
  ممنون.

  1. سلام پدرام جان 🙂
   این کارمزد هنگام تسویه‌حساب از پذیرنده کم میشه . در حالت عادی ۱ درصد و با داشتن زرین‌کارت نیم درصد میشه.

 17. سلام
  میخاستم ببینم تسویه حساب چقدر زمان میبره؟
  مثلا اگر یک محصول ۳۰ هزار تومن قیمت داشت چقدر زمان لازمه تا پولی که خریدار پرداخت کرده با منِ فروشنده تسویه شه؟ شما گفتید ۱ تا ۴ روز؟ این زمان ب چ چیزی بستگی داره؟
  ممنون میشم جواب بدید

 18. سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید من از خدمات زرین پال استفاده میکنم و کارم بصورتی هست که برای واریز ها مشتری باید مبلغ واریز را دستی وارد بکنه که الان با سیستم آسان پرداخت این کار انجام میشه ….
  من میتونم این سیستم آسان پرداخت رو با زرین گیت ارتقاء بدم ؟
  یعنی کاربر مستقیم به بانک متصل بشه …
  فقط آیا اونوقت امکانش هست کاربر دستی مبلغ رو وارد کنه ؟

  1. سلام عرفان جان 🙂
   اول از همه ممنون که از زرین‌پال استفاده می‌کنید. اما متاسفانه امکان این موردی که گفتین وجود نداره.

 19. واقعا این چه وضعیه من ی پرداخت داشتم و هنوز محصول رو تحویل نگرفتم چرا زرین پال قسمت شکایات نداره ی تیکت هست که اونم هیچ کس پاسخگو نیست این واقعا میتونه همکاری با کلاهبردار ها باشه
  کی پاسخگو ضرر هاست؟؟

  1. با سلام
   از قسمت ارتباط با ما میتونید تیکت بزنید و قطعا برسی میشه. حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت ها ۴۸ ساعت هست.

   1. زرین پال در چه حد امنیت برگشت خورن پولم رو بمن میده؟ایا اصلا میتونه اینکارو بکنه؟

 20. سلام
  خسته نباشید

  یه سوالی دارم که تو سوالات متداول نبود..
  سوالم اینه که چطوری میتونم به زرین پال اعتماد کنم…

  نمیگم بده ها… فقط یه سواله 🙂

 21. سلام، خسته نباشید.
  طبق چه آمار و تحلیلی نسبت موفقیت آمیز بودن تراکنش بانک ها رو ۴۰٪ اعلام کردید؟
  ممنون

  1. قطعا نسبت موفقیت آمیز بودن تراکنشهای بانکی بسیار بالاتر از این عدد است و منبع زرین پال برای این آمار مشخص نیست. ولی اینکه تراکنشهای بانکی گاه با مشکل برخورد میکنند و یا حتی بانک ملت در سال گذشته ۳ روز سرورهاش مشکل داشت و مشتریان سایتهایی که در هاستهای خارجی میزبانی میشدند عملا امکان اتصال به درگاه بانکی در این ۳ روز را نداشتد.
   بنابراین استفاده از یک درگاه واسط در کنار درگاه های بانکی میتونه مناسب باشه. ضمن اینکه برخی مشتریان خودشان دارای حساب در زرین پال هستند و تمایل به پرداخت از کیف پول خود دارند که این موضوع نیز میتواندبرای مشتری جالب باشد.

   1. ممنون به خاطر مطلب آموزنندتون .

 22. سلام
  من حساب نقره ای کردم.چرا پس نمی تونم درگاه بسازم
  همش اخطار میده
  خواهشا راهنمایی کنید اخه کارم خیلی واجبه
  یا اگه خرابه خواهشا یه درگاه خوب بهم معرفی کنید

 23. چرا هیشکی پاسخ گو نیست ایهاالناس من کارم واجبه

 24. اتفاقا پشتیبانی بانک یک هفته ای زمان میبره و پشتیبانی زرین پال کمتر از چند ساعت، همچنین زرین پال امکانات و افزونه های کاربردیش خیلی بیشتر از بانکه، لطفا دوستان کم لطفی نکنند.

 25. زرین پال همیشه عالی بوده

 26. با سلام روزتون بخیر. می خواستم بدونم زرین پال از درگاه کدام بانک ها استفاده می کنه یعنی میشه مثلا نماد چند بانک رو بزاریم و سایت پذیرنده همان زرین پال باشه؟

 27. انصافا امکانات زرین پال خیلی بیشتره و کارکردن باهاش راحته

 28. زرین پال همیشه عالی بوده

 29. سلام
  ممنون از خدمات جالبی که ارایه میدید. آیا شما دستگاه پوز فیزیکی هم دارید که به همین حساب متصل باشه و بشه در محل ازش استفاده کرد؟ ممکنه که در آینده نزدیک چنین امکانی فراهم بشه؟

 30. سلام
  زرین پال برای جوملا و ار اس فرم هم پلاگینی چیزی داره ؟
  درضمن میخواستم بدونم اشتراک نقره ای چند ساعت زمان میبره مبلغ تراکنش بیاد ب حسابم
  همچنین عکس از مدارک واضح و با کیفیت باشه نیاز ب اسکن هست یا نه
  و در اخر تراکنش بنده بالاست ، من زرین پال رو در سامانه نماد الکترونیکی سرچ کردم ، ثبت نشده بود ،
  چ ضمانتی بابت مبالغ هست ک میاد در زرین پال و باید ب حساب شخص در بانک انتقال داده بشه .
  پیشاپیش بابت پاسخگویی شما بزرگوار سپاسگذارم

 31. باسلام
  انصافا امکانات زرین پال خیلی بیشتره و کارکردن باهاش راحته

 32. با سلام
  شما دستگاه پوز فیزیکی هم دارید؟ ما تو کار فروش دستگاه تصفیه آب هستیم میخواستم بدونم امکانش هست از پوز شما استفاده کنیم؟

 33. زرین پال یکی از برترین هاست

 34. من واقعا با یه چیز مشکل دارم
  اونم اینکه نمیدونم چرا زرین پال از شناسنامه و کارت ملی عکس میخواد
  اخه من تازه به خرید و تراکنش اینترنتی روی اوردم و اعتماد کردن به این مورد برام سخته بنابراین ثبت نام نکردم فقط و فقط بخاطر همین
  چرا اخه این اطلاعاتو میخواد
  لطفا یه کاریش بکنین

 35. سلام و خسته نباشید سایت خیلی خوبی دارید به جرات می تونم بگم تو حوضه ی فعالیتتون بهترینید تشکر فراوان

 36. سلام و خسته نباشید آیا درگاه زرین پال بهتر است ییا درگاه پی موندم کدومو انتخاب کنم

 37. من داخل سایتم از درگاه زرین پال استفاده کردم بی شک عالیه

 38. من هم میخوام شروع کنم و از زرین پال استفاده کنم ، از نظر همه دوستان که همشون عالی بوده میشه گفت زرین پال عالیه

 39. بسیار عالیه زرین پال من قبلا استفاده میکردم حرف نداره

 40. سلام
  وقت بخیر
  خسته نباشید
  من تقریبا از اوایل شروع به کار زرین پال با زرین پال آشنا شدم و از خدماتش استفاده کردم ، در اینکه کیفیت خدمات زرین پال بسیار بالاست هیچ شکی وجود ندارد
  فقط تنها ایرادی که میشه از زرین پال گرفت طولانی بودن زمان تسویه حساب هست که امیدوارم روند تسویه سحاب کمی سریع تر بشه
  من طراحی سایت انجام میدم و برای تمام کاربرانی که طراحی سایت ان ها را من انجام می دهم توصیه می کنم فقط از رین پال استفاده کنند که شکر خدا کاربران من هم راضی بودن از خدمات زرین پال.
  یکی دیگر از مزایای زرین پال برای من و سایر دوستانی که مثل من کارشون طراحی سایت هست وجود پلاگین های مختلفن برای همه سیستم های مدیریت محتوا هست که کار من را بسیار راحت کرده

  امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت زرین پال باشیم.

 41. سلام خسته نباشید ، از زرین پال میشه برای خرید های سایت های خارجی استفاده کرد ؟

 42. سلام دوستان شک نکنید که زرین پال عالیه من ازش استفاده میکنم

 43. زرین پال تکه تکه قابل اطمینان و با امکانات

 44. زرین پال پشتیبانی بسیار خوبی داره.
  پنل کاربری هم بسیار کاربر پسند و ساده می باشد.
  ممنون

 45. من بخاطر پشتیبانی خیلی خوب و پنل کاربری زیبا و سادشون از زرین پال استفاده می کنم.

 46. بهترین فقط زرین پال هستش الباقی فقط دارن اداشو در میارن

 47. سلام، من خودم از زرین پال استفاده می کردم واقعا عالیه

 48. یکی از مزایای استفاده از زرین پال امنیت بالای این سایت هست که امیدوارم همینطوری باقی بمونه

 49. امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت زرین پال باشیم.

 50. فقط و فقط زرین پال عالیه

 51. کیفیت خدمات زرین پال همیشه عالی بوده. مرسی

 52. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم آیا درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت رزرو برای دکترها هم ارائه میکنید؟

  1. امین شیرکوند

   سلام. بله ارائه می‌کنیم.

 53. تشکر ویژه دارم از خدمات شرکت زرین پال که به تازگی برای وب سایت ما راه اندازی کرده اند.

 54. با سلام و خسته نباشید من تو سایت زرین پال ثبت نام کردم چطور میتونم از خدماتتون استفاده کنم؟ آیا برای سایت آهنگ هم خدمات ارائه میدهید؟ سقف پرداخت آنلاین چه میزان است؟

  1. امین شیرکوند

   سلام
   برای مورد مربوطه و فعالیت مورد نظر حتماً باید سایتتون رو در ساماندهی ثبت کنید و لوگوی تایید شده و طلایی ساماندهی رو در سایتتون قرار دهید تا بررسی و درگاه برای شما صادر شود.
   برای دریافت لوگوی ساماندهی به سایت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال مراجعه کنید و نسبت به ثبت نام و دریافت ساماندهی تایید شده و طلایی اقدام فرمایید.
   همچنین سقف پرداخت آنلاین در هر تراکنش ۵۰ میلیون تومان می‌باشد.

 55. درود به تیم زرین پال من داخل سایت ثبت نام کردم وارد پنل هم شدم برای دریافت چنتا درگاه پرداخت باید چه کارهایی را انجام بده؟ من زیر مجموعه سایت یک بلاگ میخوام راه اندازی کنم آیا همان درگاه اول برای بلاگ سایت هم میتونم استفاده کنید؟؟

  1. امین شیرکوند

   سلام.
   شما در دریافت چند درگاه مشکلی ندارید و هر تعداد درگاه نیاز داشته باشید از قسمت درگاه های پرداختی می توانید ثبت و درگاه دریافت کنید.
   برای وبلاگ امکان استفاده از درگاه نیست و باید برای این مورد از زرین لینک استفاده کنید.

 56. به دنبال یک درگاه پرداخت عالی هستم که با راهنمایی دوستان به زرین پال رسیدم. امیدوارم زرین پال بتونه مجتمع فنی پایتخت رو بعنوان یک همکار خودش قبول کنه.

 57. وقت بخیر
  میخواستم بپرسم درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت سنگبری و خرید اینترنتی سنگ هم ارائه میکنید؟

  1. امین شیرکوند

   سلام وقت شما هم بخیر.
   بله ارائه می‌کنیم.

 58. با سلام به زرین پال
  من سایتمو به فروشگاه اینترنتی تبدیل کنم و میخوام محصولاتی که توسط خودم تهیه می شوند را بصورت اینترنتی هم بفروشم یکی از دوستان سایت زرین پال رو معرفی کرد میخواستم ببینم به چه صورت میتونم درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنم؟ آیا باید خودم این کارو رو انجام بدم؟ و یا باید به همون شرکتی که سایتم رو طراحی کرده بگم برام درگاه تهیه کنند؟

  کار من مربوط به صنایع دستی هست با تشکر اگه راهنمایی دقیق کنید.

  1. امین شیرکوند

   سلام وقتتون بخیر
   از طریق سایت زرین پال و قسمت زررین پال من نسبت به ایجاد اکانت خود اقدام فرمایید.
   و برای راهنمایی بیشتر از قسمت تیکت‌های حساب کاربری اقدام فرمایید.

 59. ممنون از پاسخگویی و سایت خوبتون

 60. به دنبال یک درگاه پرداخت عالی هستم که با راهنمایی دوستان به زرین پال رسیدم.

 61. سلام
  در مورد دریافت درگاه پرداخت اینترنتی من درگاه گرفتم از زرین پال ولی چطوری باید به سایتم متصل کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟

  1. امین شیرکوند

   سلام روزتون بخیر. شما میتونید به وسیله‌ی ارسال تیکت در پنل کاربری زرین‌پالِتون راهنمایی بگیرید.

 62. این کادر عالی هستن از اعتمادتون پشیمون نمیشید

 63. به دنبال یک درگاه پرداخت عالی هستم که با راهنمایی دوستان به زرین پال رسیدم.

 64. به دنبال یک درگاه پرداخت عالی هستم که با راهنمایی دوستان به زرین پال رسیدم. واقعا عالیه

 65. سلام آیا زرین پال برای سایت فروش فرش میتونه درگاهی ارائه بده که کاربران بتونن بصورت قسط بندی پرداخت خودشون را انجام بدن؟

  1. امین شیرکوند

   سلام دوست عزیز.
   ما تنها میتونیم درگاه پرداخت ارائه کنیم. سایر بخش‌ها رو باید خودتون انجام بدید.

 66. با سلام و خسته نباشید من یه درگاه میخوام برای سایتم از یه سایتی خوندم که نوشتن باید بیام تو سایت زرین پال میشه لطف کنید یه درگاه پرداخت به من بدید.

  1. امین شیرکوند

   با سلام و احترام.
   جهت ثبت نام در سایت زرین‌پال و انجام امور لطفاً به اینجا مراجعه نمایید.

 67. با سلام ، وقت بخیر
  میخواستم بپرسم درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت های صنعتی مثل فروشگاه لوله پلی اتیلن هم قابل ارائه هست و نحوه ثبت نام چطور میباشد ؟

  1. امین شیرکوند

   سلام وقت شما هم بخیر.
   بله قابل ارائه‌ـست. شما میتونید با مراجعه به وبسایت زرین‌پال، قسمت سوالات متدوال و قسمت راهنمای زرین‌پال اطلاعاتی که نیاز دارید رو به دست بیارید.

 68. ممنون از امنیتی که برای درگاهتون فراهم می کنید

 69. دوستان آیا زرین پال نسبت به سایر درگاه ها ارجحیتی داره؟

 70. سلام من دکتر حداد هستم متخصص زیبایی برای سایت خودم میخوام یک رزرو آنلاین راه اندازی کنم تا مشتریان خودم بتونن وقت تنظیم کنند و هزینه را آنلاین پرداخت کنند.
  سوال من اینجاست آیا به صنف دکترها هم درگاه پرداخت اینترنتی تعلق میگیره؟

  1. امین شیرکوند

   سلام وقتتون بخیر.
   بله تعلق میگیره

 71. با سلام و خسته نباشید خدا قوت زرین پال من چندتا سایت دارم که تمامی این سایت هام از زرین پال درگاه داره خدمات بسیار قدرتمند و خوبی دارد. اومدم یه نظر بدم که به دوستان بگم اگر هنوز با زرین پال شروع به کار نکرده اید همین حالا شروع کنید. پشتیبانی قدرتمند و لحظه ای بهترین قابلیت زرین پاله.

 72. سلام در سایت زرین پال برای خرید کتابی پول پرداخت کردم ولی کتاب دریافت نکردم
  چرا؟

  1. امین شیرکوند

   سلام دوست عزیز.
   با مراجعه به صفحه تماس با ما سایت زرین‌پال مشکلتون رو به صورت کامل در تیکت توضیح بدید تا همکاران واحد پشتیبانی پیگیری کنند.

 73. ممنون از درگاه خوبتون
  خسته نباشید

 74. سلام خدمت کارمندان زرین پال تشکر ویژه دارم از مدیر سایت ممنون از سایت خوبتون تقریبا چند ماهی هست از زرین پال خدمات دارم میگیرم که خیلی خوب بوده ممنون از درگاه خوبتون

 75. بسیار عالی، امیدوارم زرین پال همیشه به فعالیتیش ادامه بده.

 76. باببت درگاه پرداخت آنلاینی که برای شرکت ما ارائه کردید تشکر میکنم نیمی از مشکلات پرداختی ما برای رزرو مشتریان حل شد با استفاده درگاه بانکی زرین پال.

 77. با سلام و خسته نباشید خدمت زرین پالی های عزیز من ۵ سالی هست از خدمات زرین پال استفاده می کنم و همیشه پرداخت ها و پاسخ گویی ها به موقع بوده خواستم تشکر کنم و خسته نباشی جانانه بگم بهتون .

 78. با سلام میخواستم بدونم برای سایت فروش بتن هم درگاه ارائه میدید؟ قیمت های ما فقط برای رزرو هست که ما بتونیم که از مبلغ یک میلیون تا ۲۰ میلیون محاسبه میشن. آیا برای سیستم اختصاصی هم درگاه ارائه میدید؟

  1. امین شیرکوند

   سلام دوست گرامی.
   لطفاً با مراجعه به صفحه تماس با ما سایت زرین پال سوالتون رو به صورت واضح برای ما ارسال کنید تا کارشناسان واحد پشتیبانی پاسخ صحیح رو خدمتتون عرض کنند.

 79. سلام من تازه با سایت زرین پال آشنا شدم بزودی میخوام از خدمات این سایت استفاده کنم منتظرم تا پشتیبانی فنی با من تماس بگیرند. میخواستم تشکر کنم از احترام به مشتری که همکارانتان به ما گذاشتند.

 80. من الان ۳ ساله دارم از درگاه زرین پال استفاده می کنم و خیلی راضیم

 81. با سلام و درود از خدمات سایتتون بسیار تشکر ویژه دارم ممنون از شما.

 82. ما از خدمات زرین پال ۴ ساله که استفاده می کنیم و خیلی هم راضی هستیم

 83. سلام وقتتون بخیر
  برای شماره مجازی درگاه پرداخت میدید؟
  نماد اعتماد هم دارم

  1. امین شیرکوند

   سلام دوست عزیز
   وقت شما هم بخیر
   ابتدا نماد اعتمادتون رو درون سایت قرار داده و سپس درخواست درگاهتون رو ثبت کنید.

 84. سلام خدمت دوستان زرین پالی

  من میخواستم بدونم که اطلاعات مالی کاربران زرین پال آیا به اداره مالیت ارسال میشه یا نه؟

  1. امین شیرکوند

   سلام مجتبیِ عزیز.
   خیر از سمت زرین‌پال هیچ اطلاعاتی درباره‌ی کاربران به اداره مالیات ارسال نمیشه.

   1. یعنی اداره مالیات از شما تاحالا اطلاعات کابرها رو نخواسته؟

    1. امین شیرکوند

     سلام دوست عزیز
     ما در واقع تنها مالیات درآمد شرکت خودمون رو میدیم.
     و اداره مالیات درخواستی بابت اطلاعات کاربرامون نداشته.

 85. کاشکی نیاز به تاییده کارت ملی و احزار هویت نبود وگرنه همچیش عالیه

 86. سلام من تازه ثبت نام کردم در زرین پال و به زودی از درگاهش میخوام استفاده کنم. شنیدم که پشتیبانی خوبی دارد.

 87. من الان ۳ ساله دارم از درگاه زرین پال استفاده می کنم و خیلی راضیم

 88. خیلی تعریفشو شنیدم، مزایای خیلی خوبی داره با پشتیبانی قوی

 89. بسیار سپاسگذارم از مدیریت سایت زرین پال با خدمات خوبی که برای من ارائه دادند

 90. ممنون
  مدتی از درگاه شما استفاده میکردم و الان خیلی محدود استفاده میکنم
  ولی خیلی خوبه

 91. همکاری قدیمی و دوست داشتنی

 92. زرین پال واقعا یک سرویس فوق العاده است ممنون از شما

 93. زرین پال واقعا یک سرویس فوق العاده است ممنون از شما

 94. با سلام
  سقف برداشت روزانه تو سیستم شما چقدر هست تسویه حساب ها چطور هست؟

  1. امین شیرکوند

   سلام دوست عزیز.
   سقف نداره. ولی برای هر تراکنش تا ۵۰ میلیون امکان پذیره.

 95. سلام مالیات درگاه چطوری محاسبه میشه؟

 96. سلام من درخواست زرین کارت دادم الان ۲۰ روز هست چرا نمیاد پس

 97. مرسی از کیفیت خوب پرداخت ها

 98. بسیار عالی و کاربردی

 99. مرسی از مطلب عالیتون

 100. سلام وقتتون بخیر یه سوال دارم ممنون میشم اگر پاسخ بدید آیا درگاه زرین پال مثل درگاه های بانک نیازمند اخذ نماد الکترونیک هست؟

 101. سلام ، مطلب شما بسیار آموزنده بود و می خواهم از درگاه شما استفاده کنم . ممنون

 102. با سلام
  جالب هست که همه باربری ها هم اینجا لینک دارن

 103. سلام
  جالب هست که باربری ها همه اینجا لینک دارن!

 104. زرین پال عالیه من خیلی راضیم

 105. مهدی کیانی

  زرین پال در واقع بی اعتبارترین درگاه پرداخت ایرانی هستش که به سایت های بدون پشتوانه و تایید نشده و بدون اینماد. مجوز و درگاه مخصوص خودش رو میده. و از طرفی هم بر خلاف قوانینشون به هیچ شکلی پیگیر تراکنش مشتریش نیست. خیلی از کلاهبردارهای اینترنتی به همین جهت از این درگاه پرداخت اینترنتی استفاده میکنند. و برای کلاه بردارها درگاه خوبی محسوب میشه. عدم انتشار این دیدگاه و سانسورش نیز دلیل دیگر خوب بودن زرین پال است.

 106. مهدی کیانی

  من بارها سایت های کلاه برداری رو با ارایه مدرک به زربن پال معرفی کردم.ولی حتی واحد ناظری ندارن که اونارو بررسی کنه و جوابی بده

 107. بدون شک یکی از بهترین درگاه های پرداخت کشور هستید

 108. ممنون از درگاه خوبتون
  همه جوره راضی ام

 109. سرعت عمل زرین پال در اتصاال درگاه به سایتمون (ابزاریکا abzarika.ir ) واقعا فوق العاده بود

  ممنون ♥

 110. با تشکر از توضیحات شما

 111. زرین پال فوق العاده ترین شرکت با کاربرد زیاد هست

 112. شرکت زرین پال واقعا جز یکی از بهترینهای ایران است کار من حمل و نقل است وتقریبا تمام سایتها برای تبلیغ سر زدم سایت خوب ایرانی کمتر عین زرین پاله

 113. زرین پال واقعا یک سرویس فوق العاده است ممنون از شما

 114. ممنونیم از شما بابت خدمات خوبتون

 115. جدا از ثبتنام و مدارک که تو ایران همه اینا سختن
  ولی سیستم عالیه و حرف نداره

 116. درگاه عالی با پشتیبانی خوب
  مطلب مفیدی بود ممنون

 117. با سلام
  اخیرا تراکنش هایی که با زرین پال صورت می گیرد دوباره پول برگشت داده می شود در صورت امکان پیگیری شود.

 118. من اکثرا از این درگاه استفاده میکنم خوب ولی میخواستم در هنگام استفاده یاد اور بشه که فیلتر شکن خاموش کنیم ممنونم

 119. من با زرین پال کار کردم، فوق العادس
  یه تیم خیلی خوب و منسجم و پشتیبانی عالی
  واقعا ازشون راضی ام و امیدوارم سایت جدیدمون رو هم بیاریم روی زرین پال
  تشکر

 120. سلام. درحال حاضر برای استفاده از درگاه پرداخت زرین پال یا استفاده از زرین لینک نیاز به نماد اعتماد یا ثبت در ساماندهی هست؟ و اگه هست تاییدش چقدر طول میکشه معمولا؟
  و در صورتی که سایت نداشته باشم میتونم برای مثال از زرین لینک استفاده کنم و بعدش فرمت گزارش پرداخت ها به شکلی هست ک بتونم بدم به برنامه (csv,json exel , …) و اون پرداخت هارو به صورت یکجا بر اساس ایمیل یا نام بررسی کنه مثلا؟

 121. با سلام
  زرین پال بین سایت های واسط درگاه بانکی فوق العادس
  ما تجربه کار داریم باهاشون، پشتیبانی شون هم عالیه
  پرقدرت ادامه بدید

 122. واقعا در میان درگاه های واسط زرین پال بهترین است ممنون از خدمات خوب شما

 123. زرین پال جزو بهترین هاست

 124. تنها در گاه بدرد بخوره ولی اگه چشم نخوره ممنونم

 125. شرکت زرین پال واقعا جز یکی از بهترینهای ایران است h’i ]al ko,vi

 126. از بین درگاه های واسط زرین پال از بهترین هاست ممنون از خدمات خوب شما

 127. زرین پال بین سایت های واسط درگاه بانکی فوق العادس
  ما تجربه کار داریم باهاشون، پشتیبانی شون هم عالیه
  پرقدرت ادامه بدید

 128. زرین پال عالیه من خیلی راضیم

 129. ممنون از درگاه خوبتون
  همه جوره راضی ام

 130. سلام
  لطفا در رابطه با مالیات درگاه های شخصی اطلاعاتی ارائه بدین

  سپاس

 131. واقعا زرین پال عالی بوده برای من تا الان برای چندین سایت فعال کردم و به واقعیت میشه گفت کمتری قطعی رو دارن.

 132. زرین پال واقعا تو تمام این سال هایی که باهاش فعایت داشتم و از خدمات زرین پال استفاده کردم ، با دل و جون کنار کاربران بوده و واقعا یکی از نیاز های بزرگ کسب و کار های اینترنتی رو رفع کرده . ممنونم ازتون

 133. خدمات و پشتیبانی فوق العاده در کنار امنیت بالا . واقعا ممنون

 134. واقعا امنیت در خرید اینترنتی رو تضمین میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *