فرآیند فروش خود را حرفه‌ای راحت مدیریت کوتاه حرفه‌ای کنید.

با استفاده از لینک پرداخت زرین ‌لینک و به کمک پنل مدیریتی زرین‌پال می‌توانید فرآیند فروش فروشگاه خود در اینستاگرام و تلگرام را به راحتی بهبود دهید و فروش خود را چند برابر کنید.

زرین لینک چیست؟

زرین ‌لینک، لینکی است که شما را به یک درگاه پرداخت بانکی به نام فروشگاه یا نام شخصی شما هدایت می‌کند. برای داشتن زرین لینک نیاز به وب سایت ندارید و می‌توانید برای هر کدام از محصولات فروشگاه خود در اینستاگرام و تلگرام یک لینک پرداخت بسازید و آن را برای مشتریان خود ارسال کنید. مشتریان با کلیک بر روی لینک، وارد صفحه پرداخت بانکی می‌شوند و با امنیت و سرعت بالا تراکنش‌های خود را انجام می‌دهند. گزارش تمامی تراکنش‌ها همواره در پنل زرین‌پال در دسترس است.

مزایای زرین‌لینک برای فروشگاه اینترنتی شما چیست؟

زرین ‌لینک چه کمکی به سایر فروشگاه‌های اینترنتی کرده است؟

شانیا نقی زاده مدیر اپلیکیشن خرید کلیک

طی نکردن مراحل پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، برای مشتریان ما بسیار مطلوب است و چک کردن تراکنش‌ها از داشبورد نیز برای تیم فروش راحت‌تر و سریع‌تر است.

نازنین کمال هدایت مدیر بازاریابی باشگاه BlockPower

وقتی مشتریان هنگام پرداخت، درگاه بانکی با نام رسمی باشگاه را می‌بینند، خرید خود را با اطمینان و اعتماد بیشتری نهایی کرده و حس بهتری تجربه می‌کنند.

محمد علی ربیعی مدیر داخلی گالری طلای ربیعی

مشتریان از طریق وب‌سایت و اینستاگرام با ما آشنا می‌شوند. زرین لینک برای مشتریان اینستاگرام ما کارایی زیادی دارد، چون نیازی به ثبت‌نام در سایت نیست و برای پرداخت مبلغ محصولات ما که معمولا رقم بالایی دارند، به بانک و خودپرداز مراجعه نمی‌کنند.