ما در زرین‌پال به بازی بُرد بُرد اعتقاد داریم، برای همین برای کاربران جدید کارمزد ماه اول را رایگان محاسبه می‌کنیم. شما با خیالی آسوده می‌توانید پایداری سرویس‌های ما را بیازماید و با امکانات فراوان ما آشنا شوید.اما وقتی صحبت از کارمزد می‌شود، ما در زرین پال همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم.

نوع تسویهزرین کارتحساب بانکی
ماه اولرایگانرایگان
پرداخت با کیف پولرایگانرایگان
درگاه زرین‌پال۰.۵٪۱.۰٪
زرین‌گیت۰.۵٪۱.۰٪
آسان پرداخت۰.۵٪۱.۰٪
سه شنبه های طلایی۰٪-

ما به کیفیت سرویس‌های خود باور داریم و مطمئن هستیم که تاثیر مثبت امکانات متفاوت زرین‌پال در پیشرفت و رونق کسب و کارتان در ماه اول برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای موفقیت خانواده‌ی زرین‌پال، یعنی ما و شما، بهترین‌ها را بخواهیم. در این مدت اگر در پیاده سازی هر یک از سرویس‌های ما مشکلی داشتید با مطالعه‌ی مستندات آزمایشگاه زرین‌پال و یا با تماس با پشتیبانی تنهایتان نخواهیم گذاشت.

*جدول فوق برای پذیرندگان فعلی زرین‌پال که کارمزد توافقی یا زرین‌کارت مشخص دارد اعمال نمی‌گردد و جدول کارمزدهای قبلی برای پذیرندگانی که به ترتیب ۱.۹٪ و ۲.۵٪ بودند به کارمزدهای جدید کاهش یافتند.

**ما برای کسب و کار‌های بزرگ طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه زرین‌پال را دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه زرین‌پال [با ما تماس بگیرید].

حساب کاربری و درگاه رایگان خود را دریافت کنید!ثبت‌نام