ما در زرین‌پال به بازی بُرد بُرد اعتقاد داریم، برای همین برای کاربران جدید کارمزد ماه اول را رایگان محاسبه می‌کنیم. شما با خیالی آسوده می‌توانید پایداری سرویس‌های ما را بیازماید و با امکانات فراوان ما آشنا شوید.اما وقتی صحبت از کارمزد می‌شود، ما در زرین پال همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم.

نوع تسویهزرین کارتحساب بانکی
ماه اولرایگانرایگان
پرداخت با کیف پولرایگانرایگان
درگاه زرین‌پال۰.۵٪۱.۰٪
زرین‌گیت۰.۵٪۱.۰٪
آسان پرداخت۰.۵٪۱.۰٪
سه شنبه های طلایی۰٪-

وجه ورودی ابتدا وارد حساب زرین پال (کیف پول الکترونیکی) می شود، بعد از آن میتوانید درخواست تسویه حساب به حساب بانکی بدهید (بعد از رسیدن به سطح نقره ای از منوی امور مالی، گزینه لیست حساب های بانکی - افزودن حساب حساب بانکی را معرفی کنید) در این صورت در ماه اول ثبت نام از شما کارمزد کسر نمی‌شود و از ماه های بعد 1% کارمزد کسر می شود.

زمان انتقال وجه در سطح نقره ای 1 الی 4 روز کاری و در سطح طلایی 1 الی 48 ساعت کاری است.

راه دوم تسویه حساب زرین کارت است که تمام قابلیت های کارت های عضو شتاب را دارد (برای درخواست زرین کارت بعد از رسیدن به سطح نقره ای می توانید از منوی درخواست زرین کارت اقدام کنید هزینه درخواست زرین کارت برای اعضا نقره ای 49500 تومان و برای اعضا طلایی رایگان است، کارمزد انتقال وجه از کیف پول زرین پال به زرین کارت 0/5% است و زمان انتقال وجه تراکنش های زیر 400 هزار تومان در هر روز یک بار آنی و مابقی تراکنش ها 1 دقیقه الی 12 ساعت است)

در صورت انتقال وجه به زرین کارت اگر از قابلیت سه شنبه های طلایی استفاده کنید کارمزد تراکنش ها در انتقال وجه به زرین کارت از0/5 به 0% است کاهش میابد زمان تسویه حساب در حالت سه شنبه های طلایی سه شنبه پیش رو خواهد بود

سه شنبه های بدون کارمزد از دوشنبه 12 ظهر تا سه شنبه شب غیرفعال می شود.

ما به کیفیت سرویس‌های خود باور داریم و مطمئن هستیم که تاثیر مثبت امکانات متفاوت زرین‌پال در پیشرفت و رونق کسب و کارتان در ماه اول برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای موفقیت خانواده‌ی زرین‌پال، یعنی ما و شما، بهترین‌ها را بخواهیم. در این مدت اگر در پیاده سازی هر یک از سرویس‌های ما مشکلی داشتید با مطالعه‌ی مستندات آزمایشگاه زرین‌پال و یا با تماس با پشتیبانی تنهایتان نخواهیم گذاشت.

*جدول فوق برای پذیرندگان فعلی زرین‌پال که کارمزد توافقی یا زرین‌کارت مشخص دارد اعمال نمی‌گردد و جدول کارمزدهای قبلی برای پذیرندگانی که به ترتیب ۱.۹٪ و ۲.۵٪ بودند به کارمزدهای جدید کاهش یافتند.

**ما برای کسب و کار‌های بزرگ طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه زرین‌پال را دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه زرین‌پال [با ما تماس بگیرید].

حساب کاربری و درگاه رایگان خود را دریافت کنید!ثبت‌نام