سوالات متداول
 • روند ثبت‌نام و فعال‌سازی حساب کاربری در سایت زرین‌پال چگونه است؟

  برای ثبت‌نام درسایت زرین‌پال ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس ایمیل تائید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد سایت شوید. پس از ورود به سایت در بالای سایت روی گزینه ارتقا به سطح نقره‌ای کلیک نموده و فرم مربوطه را با دقت و کامل پر نمایید و در انتها تصویر اسکن رنگی اصل شناسنامه و کارت ملی خود را نیز پیوست نمایید. پس از ارسال، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان زرین‌پال بررسی‌شده و نتیجه ی آن از طریق تیکت به اطلاع شما می‌رسد.

 • چگونه می‌توانم درگاه پرداخت دریافت کنم؟

  پس از فعال‌سازی حساب کاربری و رسیدن به سطح نقره‌ای در منو سمت راست گزینه‌ی درگاه‌های پرداخت برای شما قابل‌ مشاهده است روی آن کلیک کرده و سپس روی گزینه درخواست درگاه پرداخت کلیک نمایید. در این قسمت فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید. حداکثر طی ۶ ساعت به درخواست شما رسیدگی شده و کد درگاه پرداخت (مرچنت کد) برای شما ارسال می‌گردد که پس از آن می‌توانید در آزمایشگاه زرین‌پال افزونه مورد نظر خود را دریافت نمایید و یا با استفاده از نمونه کدهای موجود در آزمایشگاه زرین‌پال درگاه خود را توسعه دهید.

 • زرین‌کارت چیست و نحوه عملکرد آن به چه صورتی است؟

  زرین‌کارت یک کارت‌ بانکی عضو شبکه شتاب است. در حال حاضر خرید از تمامی پایانه های فروش، خرید اینترنتی، قابلیت استفاده در دستگاه های کارتخوان و همچنین دستگاه های خودپرداز تمامی بانک های عضو شبکه شتاب، توسط زرین‌کارت امکان پذیر می باشد. همچنین تنها به مقصد زرین‌کارت می‌توان تراکنش‌های کارت به کارت را انجام داد. زرین‌کارت به نام شما صادر شده و حدود دو الی سه هفته پس از درخواست کارت، به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. کارمزد تراکنش‌های خروجی روی زرین‌کارت ٪۰.۵ است. زمان انتقال وجه برای کاربران دارای زرین‌کارت، هنگام تسویه حساب تا مبلغ ۳ میلیون تومان در هر روز، یک بار به صورت آنی و مابقی تراکنش‌ها تا مبلغ ۵ میلیون تومان از یک دقیقه تا ۱۲ ساعت است.

 • چگونه درخواست صدور زرین‌کارت بدهم؟

  برای درخواست زرین‌کارت روی گزینه صدور زرین‌کارت موجود در منو سمت راست کلیک نمایید، فرم مربوطه را تکمیل و ثبت نمایید. قابل‌ذکر است مبلغ ۴۹,۵۰۰ تومان (چهل و نه هزار و پانصد تومان) بابت هزینه صدور و ارسال زرین‌کارت از حساب زرین‌پال برداشته می‌شود که اگر در حساب زرین‌پال خود مبلغ فوق را نداشته باشید قبل از درخواست صدور کارت به منو امور مالی رفته از گزینه افزایش اعتبار، حساب خود را افزایش داده و پس ازآن اقدام به درخواست زرین‌کارت نمایید، مبلغ ذکرشده برای کاربران با سطح طلایی رایگان خواهد بود اما باید در حساب زرین‌پال کاربران طلایی نیر مبلغ مذکور موجود باشد تا صدور زرین‌کارت انجام شود. پس از دریافت کارت می‌توانید به خودپردازهای بانک آینده مراجعه کرده و رمز اول و دوم خود را تغییر دهید.

 • نحوه محاسبه کارمزدها و تسویه‌حساب در زرین‌پال به چه صورت است؟

  در سایت زرین‌پال دو روش برای تسویه‌حساب وجود دارد. روش اول با استفاده از زرین‌کارت و کارمزد نیم درصد به این صورت که اگر شما وجه را از کیف‌پول زرین‌پال خود به زرین‌کارت منتقل نمایید کارمزد آن ٪۰.۵ خواهد بود. روش دوم درخواست واریز به حساب‌های بانکی افزوده ‌شده توسط خود شما که پس از درخواست واریز وجه، در سطح نقره‌ای تسویه‌حساب سه تا چهار روز کاری و در سطح طلایی ۸ تا ۳۶ ساعت کاری طول خواهد کشید. انتقال وجه به ‌حساب شما شامل کسر کارمزد از حساب شما خواهد شد بدین ‌صورت که برای تمامی تراکنش‌ها ٪۱ (یک درصد) کارمزد کسر خواهد شد. همچنين برای بهره مندی از تعرفه بدون کارمزد، امکان استفاده از سرويس سه شنبه های طلائی برای کاربران وجود دارد.

 • شرایط رسیدن به سطح طلایی چگونه است؟

  رسیدن به سطح طلایی اجباری نیست، در سطح نقره‌ای نیز می‌توانید از تمامی امکانات سایت استفاده نمایید، برای رسیدن به سطح طلایی باید قوانین مربوط به زرین‌پال (دریافت از این لینک) را پرینت گرفته و به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کرده و بر روی برگه‌های پرینت شده و یا روی برگه‌ای جداگانه گواهی امضا گرفته و به آدرس پستی زرین‌پال ارسال نمایید، مبلغ ۸,۵۰۰ تومان (هشت هزار و پانصد تومان) بابت افزایش سطح و رسیدن به سطح طلایی از حساب زرین‌پال کاربران کسر می‌گردد.

 • سطح طلایی چه مزایایی دارد؟

  مدت‌ زمان انتقال وجه از حساب زرین‌پال به سایر حساب‌های بانکی از ۳ الی ۴ روز کاری به ۸ الی ۳۶ ساعت کاهش می‌یابد. صدور زرین‌کارت برای اعضا تأیید طلایی رایگان است. ساخت کیف پول جدید برای اعضا تأیید طلایی رایگان است.

 • شرایط دریافت درگاه مستقیم چیست؟

  برای فعالسازی زرين گيت لازم است بعد از تاييد و فعال شدن درگاه پرداخت، از قسمت درگاه های پرداخت روی گزينه فعالسازی زرين گيت کليک کرده و پس از تاييد هزينه، سرويس مورد نظر به صورت آنی فعال خواهد شد. مد نظر داشته باشيد هزينه فعالسازی اين سرويس ها از ۰ تا ۲۰ هزار تومان می‌باشد که بر حسب تعداد تراکنش‌ها به صورت خودکار توسط سيستم محاسبه و کاهش داده می‌شود.

 • نحوه درخواست زرین گیت چگونه است؟

  برای فعالسازی زرين گيت لازم است بعد از تاييد و فعال شدن درگاه پرداخت، از قسمت درگاه های پرداخت روی گزينه فعالسازی زرين‌گيت کليک کرده و پس از تاييد هزينه، سرويس مورد نظر به صورت آنی فعال خواهد شد. مد نظر داشته باشيد هزينه فعالسازی اين سرويس ها از ۰ تا ۲۰ هزار تومان ميباشد که بر حسب تعداد تراکنش ها به صورت خودکار توسط سيستم محاسبه و کاهش داده ميشود.

 • نحوه‌ی ویرایش اطلاعات کاربری به چه شکلی خواهد بود؟

  برای ویرایش اطلاعات لازم است کاربر به منو حساب کاربری در بالا سمت چپ سایت رفته و گزینه ویرایش اطلاعات را انتخاب کند و در آنجا اطلاعات خود را ویرایش نمایید. در سایت زرین‌پال پس از انجام هر نوع ویرایش اطلاعات، سطح تأیید شما از نقره‌ای کاهش می‌یابد برای بازگرداندن سطح خود می‌بایست در تیکت افزایش سطح تأیید اعتبار پاسخی مبنی بر بررسی مجدد اطلاعات ارسال نمایید و همچنین برای ویرایش آن دسته از اطلاعاتی که قابل‌ ویرایش توسط خود کاربر نیست نیز لازم است تا درخواست خود را در تیکت افزایش سطح تأیید اعتبار ارسال نمایید.