۷ ساعت، ۷ دقیقه، ۷۰ درصد تخفیف برای چهارشنبه‌سوری

بعد از شب یلدا و استقبال از درخواست زرین‌کارت با تخفیف ۵۰ درصد، تصمیم گرفتیم برای چهارشنبه‌سوری هم درخواست زرین‌کارت رو با تخفیف ارائه بدیم، اونم ۷۰ درصد!!

فقط کمی پیچیده‌تر یا هیجان‌انگیزتر هست.

سه‌شنبه ۲۴ اسفند ماه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۱۲ شب، یعنی ۷ ساعت، تو هر ساعت به طور متغیر ۷ دقیقه درخواست زرین‌کارت با تخفیف ۷۰ درصدی ثبت میشه.

(بیشتر…)

چهارشنبه‌سوری بدون مواد محترقه

وقتی هنوز داغیم، تو حال و هوای یه اتفاقیم، خیلی عهدها با خودمون می‌بندیم و خیلی قول‌ها میدیم، به خودمون و به دیگران. میگذره، میگذره و یادمون میره همه‌ی اون قول‌ دادن‌ها و اتفاقات.

برای یادآوری؛ ۴۸ روز پیش ساختمون پلاسکو آتش گرفت، عده‌ای قهرمانِ آتش‌نشان رفتن که آتش رو مهار کنن، حفظ کنن جان و مال من و تو رو، اما ساختمون ریخت. فریادها زده شد، اشک‌ها ریخته شد، قلب‌هایی داغدار شد، بی‌فرهنگی‌هایی نمایان شد، چهره‌هایی رسوا شد، وجدان‌هایی بیدار شد، عهدهایی بسته شد، حرف‌هایی زده شد، اما اگه یادمون نرفته باشه وقتش رسیده که دوباره آتش نزنیم به جان نیمه‌جان آتش‌نشان‌های قهرمان‌مان و به قول‌هایی که دادیم عمل کنیم.

(بیشتر…)

۵ چالش‌ بزرگی که استارت‌آپ‌های فین‌تک با آن‌ها مواجه هستند

چالشهای استارت آپ های فین تک

مطمئنا تاکنون در مورد نظریه‌ی “بقای اصلح” چیزهایی شنیده‌اید، این نظریه که توسط هربرت اسپنسر بیان شده، بر این عقیده است که برای چیره شدن بر محیط، باید سیاستی دنبال شود که در آن هیچ حمایتی از ضعیف‌ترها به عمل نیاید. از طرف دیگر یک ضرب‌المثل معروف می‌گوید دریای صاف و بدون موج هرگز از شما ملوانان خوبی نمی‌سازد. هر دوی این تئوری‌ها می‌توانند تعریف مناسبی از دنیای استارت‌آپ‌ها باشند. تعاریفی که بیشتر از این‌که ترسناک باشند، انگیزه‌بخش هستند، اما نشان می‌دهند که باید با احتیاط‌ بیشتری رفتار کرد.

(بیشتر…)

موسسان پی پال چگونه از بحران اقتصادی حباب دات کام جان سالم به در بردند

حباب دات کام- پی پال

داستان شکل‌‌گیری پی‌پال به سال ۱۹۹۸ دقیقا زمانی‌که حباب دات‌ کام در حال شکل‌گیری بود برمی‌گردد. حبابی که در سال ۱۹۹۷ شکل گرفت و بعد از ۶ سال منفجر شد و در خلال آن پی‌پال، آمازون، ای‌بی و برخی از استارت‌آپ‌های بزرگی که هم‌اکنون توسعه یافته‌اند، به سختی از آن جان سالم به در بردند.
حباب یکی از موضوعات پیچیده‌ی اقتصادی است که اغلب در حوزه‌های مختلف اقتصادی مثل سکه، مسکن، دلار و … رخ می‌‎دهد. اما در سال ۱۹۹۸ اتفاق جالبی افتاد، این حباب اقتصادی حول کسب‌وکارهای اینترنتی شکل گرفت.

(بیشتر…)

همکاری زرین‌پال با فروشگاه ساز کاموا

اینترنت در ایران روز به روز نفوذ و تاثیر بیشتری پیدا کرده تا جایی که آمارها نشان می‎دهند میزان نفوذ اینترنت در ایران در سال ۹۴ به ۸۱ درصد رسیده است و همه‌ی این‌ها نشان می‎دهد مردم ایران هر روز بیشتر به اینترنت اعتماد پیدا می‌کنند و آن را به یکی از نیازهای اصلی زندگی خود تبدیل کرده‌اند. این تغییر، فرصت‌های زیادی را برای افراد و کسب‌وکارها فراهم آورده است.

یکی از حوزه‌های کسب‌وکار که رشد زیادی را تجربه خواهد کرد٬ تجارت الکترونیک یا E-commerce است. هرچه افراد بیشتری کسب‌وکار خود را به اینترنت متصل کنند٬‌ فروشگاه‌های اینترنتی بیشتری هم فعال می‌شوند و مردم بیشتر سعی می‌کنند تا خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند.

(بیشتر…)