زرین‌کارت چیست؟

در مطلبی که راجع‌به ضمانت پرداخت صحبت کردیم، اشاره‌ای هم به زرین‌کارت داشتیم که به واسطه‌ی آن می‌شود تسویه‌حساب سریع‌تری نسبت به حالت عادی یعنی چهار روز داشت.

درباره‌ی زرین‌کارت در اینجا نیز توضیحاتی را بیان کرده‌ایم اما وبلاگ و ارتباط نزدیک‌تر آن می‌تواند فضای جدیدی برای گفتن هر‌آنچه درباره‌ی زرین‌کارت لازم است را فراهم سازد.

در حال حاضر خرید از تمامی پایانه های فروش، خرید اینترنتی، قابلیت استفاده در دستگاه های کارتخوان و همچنین دستگاه های خودپرداز تمامی بانک های عضو شبکه شتاب، توسط زرین‌کارت امکان پذیر می باشد. همچنین تنها به مقصد زرین‌کارت می‌توان تراکنش‌های کارت به کارت را انجام داد.

سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که چرا به عنوان یک کاربر زرین‌پال باید از زرین‌کارت استفاده کرد؟

 

نیم درصد کارمزد به جای یک درصد

در حالت عادی زمانی که تسویه حساب صورت می‌گیرد، از مبلغ تسویه حساب یک درصد کارمزد کسر می‌گردد. یعنی وقتی که می‌خواهید تسویه حساب را به وسیله‌ی حساب‌های بانکی خود انجام دهید.

اما اگر تسویه حساب به وسیله‌ی زرین‌کارت انجام شود، یعنی مبلغ مورد نظر برای تسویه حساب به زرین‌کارت شما ریخته شود، کارمزدی که کسر می‌شود، ۰،۵٪ است. (تعرفه‌ها)

در حال حاضر خرید از تمامی پایانه های فروش، خرید اینترنتی، قابلیت استفاده در دستگاه های کارتخوان و همچنین دستگاه های خودپرداز تمامی بانک های عضو شبکه شتاب، توسط زرین‌کارت امکان پذیر می باشد. همچنین تنها به مقصد زرین‌کارت می‌توان تراکنش‌های کارت به کارت را انجام داد.

 

تسویه حساب آنی

همانطور که ابتدای همین مطلب گفتیم، به واسطه‌ی زرین‌کارت تسویه‌حساب سریع‌تری نسبت به حالت عادی یعنی چهار روز، صورت می‌گیرد.

به صورت معمول در زرین‌پال تسویه حساب بعد از چهار روز امکان‌پذیر است، دلیلش را هم مفصل در مطلبِ از ضمانت‌پرداخت که حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم بیان کرده‌ایم.

زمان انتقال وجه برای کاربران دارای زرین‌کارت، هنگام تسویه حساب تا مبلغ ۳ میلیون تومان در هر روز، یک بار به صورت آنی و مابقی تراکنش‌ها تا مبلغ ۵ میلیون تومان از یک دقیقه تا ۱۲ ساعت است.

 

چگونه می‌توانم یک زرین‌کارت داشته باشم؟

بعد از ثبت‌نام در زرین‌پال و ارتقاء سطح به نقره‌ای، مطمئناً در منوی کاربری گزینه‌ی درخواست زرین‌کارت را مشاهده خواهید کرد.

how-our-silver-07

با ورود به این بخش اطلاعات پستی شما نمایش داده می‌شود که قرار است زرین‌کارت به آنجا ارسال شود.

داشتن زرین‌کارت مستلزم پرداخت هزینه‌ای چهل و نه هزار و پانصد تومانی (۴۹،۵۰۰ تومان) است که اگر سطح کاربری‌تان طلایی باشد، در صورت درخواست زرین‌کارت، این کارت همه‌فن‌حریف به صورت رایگان برایتان ارسال می‌شود، البته باید در کیف‌پولتان این مقدار پول موجود باشد که به هیچ وجه برداشت نمی‌شود و این کارت رایگان برایتان ارسال خواهد شد.

اگر پیرامون زرین‌کارت سوال و پیشنهادی دارید، بخش نطرات این پست بهترین فرصت برای ارائه و یک گفتگوی نزدیک است ؛)

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

32 دیدگاه On زرین‌کارت چیست؟

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.