زرین‌پالِ امروز، بدون مرز است.
مطالعه بیشتر

زرین‌کارت

طلایی‌ترین کارتِ بانکی

زرین‌کارت یک کارتِ بانکی عضو شبکه‌ی شتاب و متصل به یک حساب بانکی است که از تمام ویژگی‌ها و امکانات یک حساب بانکی تمام عیار برخوردار است. زرین‌کارت این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌سازد تا در روزهای عادی از تعرفه‌ی کارمزد کم‌تر بهره‌مند شده و در سه‌شنبه‌های طلاییِ زرین‌پال نیز تنها کارمزد شاپرکی پرداخت نمایند.

توجه: این سرویس موقتا غیرفعال می‌باشد.

ویژگی‌های زرین‌کارت
زرین‌‌‌‌کارت یک راهکار اساسی برای کنترل سرمایه‌‌‌‌های در حال گردش است که با تسهیل و تسریع فرآیندهای مالی و تغییر مدل کارمزدی، نقش بسیار مهمی در توسعه‌‌‌‌ی کسب و کارها ایفا میکند.
کاهش کارمزد
در روزهای عادی هفته، کارمزد دارندگان زرین‌کارت به‌صورت ۰.۳ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان به علاوه ۱۲۰ تومان مبلغ ثابت برای هر تراکنش (کارمزد شاپرکی) است که این مبلغ در سه شنبه‌های طلایی به ۰.۲ درصد تا سقف ۴۰۰۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.
کارمزد رایگان
در سه‌شنبه‌های طلایی زرین‌پال، تسویه‌حساب به مقصد زرین‌کارت بدون کسر کارمزد و تنها با پرداخت کارمزد شاپرکی انجام می‌شود.
عضو شبکه‌ بانکی کشور
به واسطه‌ی درخواست و انتخاب پذیرندگان، زرین‌کارت به عنوان عضو رسمی شبکه‌ی بانکی کشور، صادر می‌شود.
سهولت انتقال وجه
زرین‌کارت طبق قوانین بانک مرکزی کشور، تمام ویژگی‌ها و امکانات یک حساب بانکی رایج را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
جامعیتِ استفاده
زرین‌کارت تمام امکانات کارت‌های بانکی، مانند پرداخت اینترنتی، پرداخت از طریق دستگاه‌های خودپرداز، انتقال و برداشت وجه را دارد.

تعرفه‌ی زرین‌‌‌‌کارت

با داشتن زرین‌کارت، کارمزد تراکنش‌ها در روزهای عادی هفته، به ۰.۳ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان به علاوه ۱۲۰ تومان مبلغ ثابت (کارمزد شاپرکی) برای هر تراکنش کاهش می‌یابد و در صورت تسویه‌حساب به مقصد زرین‌کارت در سه‌شنبه‌های طلاییِ زرین‌پال، کارمزد دریافتی از زرین‌پال کاملا رایگان و صفر در نظر گرفته می‌شود و تنها کارمزد شاپرکی دریافت می‌شود.

بیش‌تر بدانید

زرین‌کارت، چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

زرین‌کارت، با تسریع روند تسویه‌حساب و کاهش درصد کارمزد، درست شبیه یک ابرقهرمان عمل می‌کند. به این صورت‌که با کاهش کارمزد تراکنش‌های روزانه به نقدینگی و سوددهیِ هدفمند صاحبین کسب و کارها کمک می‌کند.

کارمزد رایگان

کاربران زرین‌پال می‌توانند هنگام تکمیل فرآیند تسویه‌حساب به زرین‌کارت خود، از قابلیت سه‌شنبه‌های طلایی استفاده کنند، که در این حالت، کارمزد تراکنش‌های پرداختی به زرین‌پال کاملا رایگان بوده و تنها کارمزد شاپرکی از ایشان دریافت می‌شود.
تا این لحظه بیش از۲۵.۰۰۰زرین‌‌کارت در زرین‌پال صادر شده است.
به خانواده‌ی یک میلیونی زرین‌پال بپیوندید.یک ماه رایگان، هدیه‌ی عضویت زرین‌پال به شما شروع کنید