بهترین سیستم‌های فروش فایل در ایران

سلام دوستان؛

همانطور که در جریان هستید هدف ما شناسایی بهترین سیستم های مدیریت محتوای فروشگاهی است که در ایران کارایی دارند و از همه مهم تر به صورت رایگان مورد استفاده قرار گرفته و خدمات رایگانی ارائه می دهند، می باشد. در مقاله ی هفته ی گذشته بهترین سیستم های فروش کالا در ایران را بررسی کردیم و توضیحاتی پیرامون آن ها ارائه کردیم. امروز تصمیم داریم در مورد فروش فایل صحبت کنیم.
فروش فایل نیز مانند فروش کالا متقاضیان زیادی دارد اما باید امکانات مناسب برای اینکار را در نظر بگیرید و با دقت بیشتری یک فروشگاه برای فروش فایل های خود انتخاب کنید.ما این انتخاب را برای شما ساده تر می کنیم! پس اگر موافق باشید با هم به بررسی سیستم های مدیریت محتوا برای فروش فایل بپردازیم.

وردپرس

Easy-Digital-Downloads-zarinpal

چنانچه از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید باید بدانید که علاوه بر ایجاد یک فروشگاه فروش کالا که با ووکامرس ساخته می شود می توانید سیستم فروش فایل نیز در آن راه اندازی کنید. فقط نیاز به نصب افزونه دارید شما با نصب افزونه ی Easy digital download می توانید یک فروشگاه فروش فایل بسازید و به تجارت خود بپردازید. این افزونه همانند ووکامرس رایگان است و فقط کافیست با مراجعه به مرجع وردپرس آن را دانلود کرده و در مسیر افزونه ها در وردپرس نصب و راه اندازی نمایید.

نام این افزونه به اختصار EDD می باشد و یکی از قدرتمند ترین افزونه ها برای راه اندازی سیستم فروش کالاهای مجازی و فایل های دیجیتال محسوب می شود. از همه مهم تر اینکه به راحتی به افزونه پرداخت آنلاین زرین پال متصل می شود و فرآیند خرید را انجام می دهد. همچنین آموزش ویدئویی راه اندازی افزونه ی EDD و اتصال آن به زرین پال موجود است.
افزونه ی دیگری که برای فروش فایل ها در زرین پال موجود است افزونه ی Paid download وردپرس می باشد که شما می توانید با نصب آن  یک فروشگاه فروش فایل بسازید.
توجه کنید که این افزونه خود مانند EDD است و برای نصب آن هیچ احتیاجی به نصب افزونه ی دیگری نیست و مستقیما باید از همین افزونه استفاده شود.

نکته!!! البته ناگفته نماند که اگر از افزونه ووکامرس استفاده می کنید می توانید از آن نیز برای فروش فایل های خود استفاده نمایید و آن را به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال نیز متصل کنید.

جوملا

j2store_zarinpal

در سیستم مدیریت محتوای جوملا نیز می توانیم با نصب افزونه ای قدرتمند با عنوان J2Store سیستم فروش فایل راه اندازی کنید. این افزونه را به صورت رایگان می توانید از مرجع اصلی دریافت کرده و بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملای خود نصب و راه اندازی کنید. پس از آن برای مبحث پرداخت آن می توانید از افزونه ی درگاه پرداخت اینترنتی بانک مجازی زرین پال استفاده کنید.

پرستاشاپ

با سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ نیز می توان فروشگاه فروش فایل راه اندازی کرد و روش و عملکرد آن دقیقا مانند زمانی است که شما پرستاشاپ را برای فروش محصول و کالا نصب و راه اندازی می کنید فقط تفاوت در فروش نوع محصول است! چنانچه میخواهید از پرستاشاپ برای فروش فایل های خود استفاده کنید می توانید برای درگاه پرداخت آنلاین آن از افزونه ی پرداخت آنلاین زرین پال استفاده کنید.

اپن کارت

با کمک سیستم مدیریت محتوای اپن کارت نیز می توانید فروشگاه فروش فایل راه اندازی کنید و آن را به درگاه پرداخت زرین پال نیز متصل کنید. شما در این فروشگاه ساز می توانید به راحتی نام فایل دانلود و تعداد دفعات آن را مشاهده کنید.

جمع بندی! 

چنانچه تصمیم به راه اندازی سیستم فروش فایل دارید می توانید از بعضی از فروشگاه سازهای قوی به همراه افزونه های آن ها استفاده کرده و برای پرداخت اینترنتی و آنلاین، آن ها را به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال بدون هیچ هزینه ای متصل کنید!
در واقع می توان گفت بیشتر سیستم های مدیریت محتوا می توانند فرآیند فروش فایل را پشتیبانی کنند اما انتخاب سازگارترین ها و بهترین ها از میان این همه سیستم مدیریت محتوا مهم است. در مقاله ی امروز سعی کردیم بهترین سیستم ها را معرفی کنیم تا برحسب نیاز خود انتخاب کنید.

شاد باشید!

با تمام وجود مشغول ساخت آموزش‌های وردپرس در همیار وردپرس هستم.

120 دیدگاه On بهترین سیستم‌های فروش فایل در ایران

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.