یک حساب و کتاب سودآور

زرین‌کارت چیست؟

زرین‌کارت در گذشته، یک بُن‌کارت مجازی با امکانات مشابه یک حساب بانکی واقعی بود. زرین‌کارت تازه، یک کارت/حساب بانکی حقیقی با تمام امکانات یک کارت/حساب بانکی است. شما می‌توانید در هر ۲۴ ساعت، طبق قوانین بانک مرکزی از طریق ساتنا، پایا و... و بدون محدودیت در تعداد دفعات، وجه انتقال دهید یا از تمام امکاناتی که یک کارت بانکی دارد به‌علاوه مزایای مخصوص زرین‌پال بهره‌مند شوید. با زرین‌کارت خرید از تمامی پایانه‌های فروش/خرید اینترنتی و استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان و خودپرداز تمامی بانک‌های عضو شتاب امکان‌پذیر است.

زرین‌کارت، بیش‌تر از یک کارت بانکی

زرین‌کارت علاوه‌بر امکاناتی چون انتقال وجه به تمام حساب‌های عضو شتاب، امکانات بیش‌تری نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. در نسخه جدید زرین‌پال کارمزد تسویه به حساب‌های بانکی دیگر ۱٪ و تا سقف ۳۰۰۰ تومان به‌ازای هر تراکنش است؛ با دریافت و اتصال زرین‌کارت به درگاه این مبلغ به ۵/۰٪ و تا سقف ۲۰۰۰ تومان در روزهای عادی هفته کاهش می یابد.

تسویه بدون کارمزد

چنان‌چه تصمیم بگیرید در روز سه‌شنبه هر هفته، اقدام به تسویه‌حساب به مقصد زرین‌کارت انجام دهید، تسویه شما بدون کسر هیچ‌گونه کارمزد و به‌صورت کاملا رایگان و انجام خواهد شد.

چگونه زرین‌کارت دریافت کنم؟

اگر از کاربران طلایی زرین‌پال هستید، دریافت زرین‌کارت برای شما کاملا رایگان است، درصورتی که کاربر معمولی هستید با ۴۹۵۰۰ تومان می‌توانید زرین‌کارت دریافت کنید.

همین حالا شروع کنید