اپلیکیشن زرین‌پال، کیف پولی که گم نمی‌شود!

کیف پول شما ممکن است گم شود یا که آن را جا بگذارید اما حالا که برای همه، موبایل به یک جزء جدا نشدنی تبدیل شده است، پس چه بهتر که کیف پول شما هم داخل موبایل شما باشد!

قدم به دوره‌ای گذاشته‌ایم که موبایل‌های هوشمند نقش پررنگی در زندگی روزانه ما دارند و این موضوع انکار ناپذیر هست. در شرایطی که ۸۶٪ افراد با اپلیکیشن‌ها کار می‌کنند، در مقابل ۱۴٪ از افرادی که با موبایل وب‌گردی می‌کنند، وجود یک اپلیکیشنی که بتواند تبدیل به یک کیف الکترونیک شود کاملاً لازم و ضروری است.

اپلیکیشن موبایل زرین‌پال قصد دازد گوشی‌های هوشمند را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل کند تا پرداخت‌ها سریع‌تر و امن‌تر صورت بگیرد. بد نیست مروری داشته باشیم بر ویژگی‌های این اپلیکیشن که نه تنها برای پذیرندگان زرین‌پال کاربردی و ضروری است، بلکه تلاش بر توسعه‌ی این اپلیکیشن و قابل استفاده بودن آن برای همگان است.

 

مدیریت همه‌جانبه

احتمالاً در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن باید پشت میز کامپیوتر نشست یا لپ‌تاپ را روشن کرد و وارد سایت زرین‌پال شد تا بتوان تراکنش ها، کیف‌پول‌ها و در کل بخش مهم کسب‌و‌کار یعنی میزان فروش را مدیریت کرد.

اما یک حالت ممکن دیگر هم هست که می‌توان با موبایل و اپلیکیشن زرین‌پال این مدیریت را راحت‌تر از هر حالت ممکن دیگری انجام داد.

 

مدیریت تراکنش‌ها

ریز به ریز اطلاعات و تراکنش‌های انجام شده مهم هستند، پس می‌توان با اپ زرین‌پال به این مهم پرداخت و به این صورت حتی یک تراکنش را هم از دست نداد.

 

مدیریت کیف‌پول‌ها

شاید در کیف پول خود ندانید چه خبر است، چقدر موجودی دارد یا چقدر پول در آن اضافه و کم شده، همه‌ی اینها را در کیف پول الکترونیک خود هم می‌توانید انجام دهید، با این تفاوت که همواره میدانید در آن چه خبر است. می‌توان به کیف پول خود مبلغی اضافه کرد یا از آن برداشت کرد به کارت‌های بانکی خود، کیف پول جدید ساخت یا کیف‌پول‌های بلا‌استفاده را حذف کرد.

 

پرداخت سریع

هنگام پرداخت اینترنتی شماره کارت، رمز دوم و CVV2 از موارد ضروری برای پرداخت است. بعضی از افراد شماره کارت خود را حفظ هستند و در نبود کارت هم می‌توانند پرداخت اینترنتی‌ای را انجام دهند، اما اگر شماره کارت را یادشان رفت چی؟ حتما نیاز به کارت هست.

با وارد کردن کارت‌های بانکی در اپلیکیشن زرین‌پال می‌توان در هنگان پرداخت فقط رمز دوم و CVV2 را وارد کرد و یک پرداخت سریع‌تر را تجربه کرد.

همچنین شاید برایتان جذاب باشد که می‌شود با دوربین موبایل و اسکن QR کد، باز هم یک پرداخت سریع را تجربه کرد.

 

پشتیبانی همراه

مدیریت کارها با اپلیکیشن زرین‌پال این موقعیت را به وجود می‌آورد که بتوان در لحظه و در صورت بروز مشکل، از یک پیشتیبانی همراه نیز بهره برد.

در اپلیکیشن زرین‌پال این امکان فراهم شده است تا به راحتی تیکت زده شود و زمانی که به تیکت ارسالی پاسخی داده شد، می‌توان خیلی سریع و راحت از طریق ناتیفیکیشن یا همان بخش اعلان‌ها از پاسخ تیکت مطلع شد.

 

کارت به کارت

انتقال وجه از یک کارت بانکی به یک کارت بانکی دیگر، علاوه بر اینکه از طریق دستگاه‌های خودپرداز (ATM) قابل انجام است، می‌تواند خیلی راحت‌تر و سریع‌تر از طریق موبایل و اپلیکیشن‌های بانکی نیز صورت بگیرد.

به وسیله‌ی اپلیکیشن زرین‌پال و در صورت داشتن زرین‌کارت، می‌توان به هر کارت بانکی مبالغ مورد نظر را کارت به کارت کرد.

 

خرید شارژ و پرداخت قبض

درست است که در حال حاضر خرید شارژ و پرداخت قبض به روش‌های مختلف امکان‌پذیر است اما این امکان در اپلیکیشن زرین‌پال می‌تواند تجربه‌ی کاربری بهتری را رقم بزند. همچنین اینکه از طریق زرین‌کارت هم می‌توان پرداخت قبوض را انجام داد و مدیریت کرد.

 

اعلان‌های خوش‌خبر

این ویژگی در ظاهر شاید کمی پیش‌پا افتاده به نظر برسد، یعنی بخش اعلان‌ها، اما این ویژگی زمانی جذاب می‌شود که وقتی برای تراکنش‌های انجام شده ناتیفیکیشن می‌آید، به این معنی است که محصولات ارائه شده در حال فروش هستند ؛)

 

دانلود اپلیکیشن

در حال حاضر نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن زرین‌پال آماده و در حال استفاده است که می‌توان از طریق کافه‌بازار یا پلی‌استور دانلود، نصب و استفاده کرد.

نسخه‌ی iOS اپلیکیشن زرین‌پال هم در مرحله‌ی تست نهایی است و به زودی عرضه خواهد شد.

اپلیکیشن زرین‌پال همچنان در حال توسعه است و ویژگی‌های جدید به آن اضافه خواهد شد که در زمان مناسب اطلاع‌رسانی خواهد شد مخصوصاً از طریق کانال رسمی زرین‌پال در تلگرام.

 

و در آخر…

pejman

 

نماز و روزه‌هاتون قبول، عیدتون مبارک 🙂

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

13 دیدگاه On اپلیکیشن زرین‌پال، کیف پولی که گم نمی‌شود!

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.