زرین‌پالِ امروز، بدون مرز است.
مطالعه بیشتر

همکاری در فروش

شراکت در درآمد زرین‌‌پال

به کمک سرویس همکاری در فروش زرین‌پال(Affiliate Marketing)، افراد به راحتی می‌توانند در بازاریابی خدمات و سرويس‌های زرين‌پال سهیم باشند و از ۲۰ درصد درآمد زرين‌پال بهره‌مند گردند.

درآمد شما از همکاری در فروش زرین‌پال چقدر است؟

ویژگی‌های سیستم کسب درآمد زرین‌پال

صدور زرین‌کارت رایگان

ارائه گزارش شفاف در پنل کاربری

ارائه گزارش شفاف در پنل کاربری

دریافت ۲۰ درصد از کارمزدهای هر زیر مجموعه

دریافت ۲۰ درصد از کارمزدهای هر زیر مجموعه

دریافت پورسانت بدون محدودیت زمانی

دریافت پورسانت بدون محدودیت زمانی

سرویس همکاری در فروش زرین‌پال برای چه کسانی مناسب است؟

سرویس همکاری در فروش زرین‌پال برای هر شخصی که تصمیم دارد بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای و تنها با دسترسی به اینترنت درآمدزایی کند مناسب است و هیچ‌گونه محدودیتی برای عضویت و کسب درآمد افراد وجود ندارد و تنها نیازمندی آن داشتن یک حساب کاربری زرین‌پال است.

فریلنسرها

برنامه‌نویسان و طراحان وب‌سایت

آژانس‌ها

اینفلوئنسرها

مراحل شروع همکاری با زرین‌پال

۱.ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات

برای شروع فعالیت در سرویس همکاری در فروش زرین‌پال، کافیست یک حساب کاربری داشته باشید و پس از ورود به پنل خود، از بخش پروفایل، روی «زیرمجموعه‌گیری» کلیک کنید.

ثبت‌نام

۲.دریافت لینک همکاری به عنوان معرف

در صفحه‌ای که باز می‌شود، روی لینک علامت‌گذاری شده کلیک کرده و آن را کپی کنید.

۳.ارسال برای دیگران

در آخر، لینک کپی شده را برای فرد موردنظر خود ارسال نمایید تا به واسطه‌ی آن، نسبت به ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در زرین‌پال اقدام نماید.

دعوت از دوستان

۴.دریافت پورسانت ماهانه

با عضویت هر فرد از طریق لینک دریافتی، ۲۰ درصد از کارمزد تراکنش‌های انجام شده توسط هر زیرمجموعه به شما تعلق می‌گیرد.

تسویه حساب و دریافت پورسانت

با شروع همکاری، ۲۰ درصد از کارمزد تراکنش‌های انجام شده توسط هر زیرمجموعه تجمیع شده و به‌صورت ماهانه به حساب بانکی پذیرنده‌ی همکار واریز می‌شود. لطفا در نظر داشته باشید تسویه‌حساب تنها برای مبالغ پورسانتی که بالای ۵۰ هزار تومان باشند انجام می‌شود.

مشاهده‌ی روند همکاری

پس از عضویت فرد از طریق لینک دریافتی، نام، نام خانوادگی، شناسه‌ی کاربری زرین‌پال و کارمزدی که با احتساب عضویت وی، به شما تعلق می‌گیرد و روزانه به‌صورت کاملا خودکار و سیستمی در پنل کاربری‌تان ثبت شده و به شما نمایش داده می‌شود.

سوالات متداول

 • از هر فروش چند درصد به من تعلق می‌گیرد؟

  به صورت کلی ۲۰٪ از کارمزد هر تراکنش، به عنوان پذیرنده‌ی همکار به شما تعلق می‌گیرد. برای مثال درآمد شما از تراکنش ۳۰۰ هزارتومانی کسب و کاری که معرفی کردید، ۶۰۰ تومان خواهد بود. با مراجعه به این صفحه می‌توانید با تعرفه‌های زرین‌پال بیشتر آشنا شوید.

 • تا چه زمانی می‌توانم از سرویس همکاری در فروش زرین‌پال استفاده کنم؟

  هیچ‌گونه محدودیت زمانی جهت استفاده از لینک همکاری در فروش که در پنل کاربری خود مشاهده می‌کنید وجود ندارد و همیشه در دسترس شماست.

 • آیا می‌توانم از فهرست کاربران زیرمجموعه خود مطلع شوم؟

  بله، شما می‌‌توانید از طریق پنل کاربری خود، لیست افراد زیرمجموعه‌‌ی خود و میزان کارمزدی که به ازای تراکنش‌‌های انجام شده توسط هر کدام از آن‌‌ها به شما تعلق می‌‌گیرد را مشاهده کنید.

 • مبلغ حاصل از همکاری در فروش به چه حسابی واریز می‌شود؟

  با شروع همکاری، یک زرین‌کارت رایگان برای شما صادر شده و ۲۰ درصد از کارمزد تراکنش‌های انجام شده توسط هر زیرمجموعه تجمیع شده و به‌صورت ماهانه به زرین‌کارت شما واریز می‌شود.

 • آیا نیاز است تا شخص معرف هم تراکنشی داشته باشد؟

  خیر، نیازی به انجام تراکنش توسط پذیرنده نیست، تنها با یک حساب کاربری و دعوت از دیگران، می‌‌توانید از تراکنش‌‌های انجام شده توسط زیرمجموعه‌‌های خود، یک درآمد مادام‌‌العمر داشته باشید.

به خانواده‌ی یک میلیونی زرین‌پال بپیوندید.یک ماه رایگان، هدیه‌ی عضویت زرین‌پال به شما شروع کنید