۴ سیستم مدیریت محتوا که امکان ایجاد اشتراک ویژه دارند!

سلامی گرم به همه ی کاربران عزیز؛

شاید همیشه وقتی صحبت از فروشگاه می شود اولین چیزی که به ذهن می آید جایی برای فروش محصولات باشد اما در واقعیت و دنیای امروز این چنین نیست و فروش فقط به یک سری محصولات خاص محدود نمی شود بلکه موارد دیگری نیز هست!
یک راه دیگری که می توانید با کمک آن کسب درآمد کنید استفاده از عضویت یا اشتراک ویژه در سایت است. یعنی چه؟ یعنی برای فروش فایل یا آموزشی و… از کاربر بخواهید که عضویت خود را به صورت اشتراک ویژه درآورد و طبق زمان بندی که در نظر گرفته اید اشتراک خود را تمدید کند. برای واضح تر شدن ماجرا مثالی می آوریم…

فرض کنید میخواهیم در یک وبسایت آموزشی که پر است از محتوای آموزشی در هر زمینه ای عضو شده و از آموزش های آن استفاده کنیم اما با گزینه ای به نام عضویت ویژه یا اشتراک ویژه مواجه می شویم. به گونه ای که می توانیم برای مدت زمان مشخصی مثل یک ماه، سه ماه، یک سال و… هزینه ای را پرداخت کرده و عضو شویم و تا پایان عضویت خود از تمامی آموزش های آن سایت بهره مند شویم و دوباره در پایان زمان اشتراک آن را تمدید کنیم که معمولا در وبسایت ها این گزینه با نام های اشتراک برنزی، نقره ای و طلایی نام گذاری می شود. به نظر شما ایده ی جذابی نیست؟! اگر دوست داشته باشید شما هم می توانید به صورت کاملا رایگان این کار را انجام دهید فقط کافیست مقاله ی امروز ما را مطالعه کنید.

در بین سیستم های مدیریت محتوا، ۳ نمونه را انتخاب کردیم که دارای افزونه های قدرتمند اشتراک ویژه هستند و از همه مهم تر به درگاه پرداخت زرین پال متصل می شوند و به اینصورت کاربران شما به راحتی قادر به پرداخت حق اشتراک خود می باشند.

افزونه ی اشتراک ویژه ی ProVIP در وردپرس

Pro-VIP-zarinpal

به کمک افزونه ی ProVIP وردپرس شما می توانید سایتی قدرتمند در زمینه ی عضویت ویژه برای کاربران خود فراهم کنید و در واقع هم اسباب راحتی آن ها را فراهم کرده و هم مدیریت قوی بر روی کاربران داشته باشید. در این افزونه می توانید بازه های زمانی و هزینه ی مورد نظر را برای هر بازه در نظر بگیرید و سپس محتوای خود را برای آن ها تعریف کنید تا کاربران فقط در صورت مشترک شدن با قوانینی که تعیین کرده اید بتوانند از محتوای مورد نظر استفاده کنند. نگران اتصال افزونه به درگاه های بانکی و دردسرهای آن نباشید! این افزونه به درگاه زرین پال متصل است و می توانید به راحتی اشتراک های ویژه ی خود را به فروش برسانید.

درگاه زرین پال برای افزونه عضویت ProVIP

افزونه ی عضویت ویژه Paid Memberships Pro در وردپرس

این افزونه نیز در وردپرس امکان ایجاد عضویت ویژه را برای شما فراهم می کند و به راحتی می تواند اعضا را مدیریت کرده و سطوح را به درستی ایجاد کند. این افزونه نیز با درگاه زرین پال مرتبط است و می توانید بدون نگرانی و به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید.

درگاه پرداخت زرین پال برای Paid members pro

افزونه پرداخت آنلاین سیستم حق اشتراک جوملا RSMembership

RSMembership یکی از قدرتمند ترین کامپوننت های موجود در جوملا می باشد که می تواند اعضا را مدیریت کرده و عضویت های رایگان و غیر رایگان ایجاد کند. برخی از ویژگی های آن عبارت است از:

امکان تعیین درگاه پرداخت برای کاربران
کاملا فارسی با تاریخ شمسی و میلادی
امکان مدیریت و سازماندهی فایل ها و پوشه ها
امکان تعیین سطوح دسترسی به اشتراک ها
مدیریت جزئیات کاربر
قابلیت ارتقای اشتراکات انتخاب شده ی کاربران
امکان تعریف نامحدود اشتراک و نوع عضویت در سایت
مدیریت درگاه پرداخت و انتقال وجه
سازگار با درگاه پرداخت سیستم شتاب کشور ایران عزیز
امکان سفارشی سازی متن تشکر
قابلیت همگام سازی با کامپوننت خبرنامه RSMail
هماهنگ با سیستم مدیریت محتوا و اعضای K2
امکان ایجاد و پیکربندی فیلدهای عضویت و اشتراک

افزونه پرداخت آنلاین سیستم حق اشتراک جوملا RSMembership

افزونه عضویت آنی در گروه ویژه برای DataLifeEngine

این افزونه نیز دقیقا کار افزونه های قبلی را انجام می دهد با این تفاوت که برای سیستم مدیریت محتوای دیتالایف ایجاد شده است. درست است که دیتالاف کاستی هایی نسبت به سیستم هایی که تا به حال معرفی کرده ایم دارد اما به هر حال چنین افزونه ای برای آن موجود است و افرادی که از این سیستم استفاده می کنند می توانند افزونه ی حق اشراک ویژه را در وبسایت خود داشته باشند.

افزونه عضویت آنی در گروه ویژه برای DataLifeEngine

افزونه عضویت آنی در گروه ویژه MyBB

سیستم MyBB که یک انجمن ساز است نیز می تواندبخش عضویت ویژه داشته باشد و افزونه ی آن نیز موجود است. در واقع این افزونه به مدیریت اجازه می دهد تا بسته های اشتراک ویژه ی خود را ایجاد کرده و برای آن ها بازه زمانی و هزینه ای تعیین کند و از همه مهم تر به درگاه پرداخت زرین پال متصل کند.

 افزونه عضویت آنی در گروه ویژه MyBB

جمع بندی! 

چنانچه تمایل دارید آموزش ها و مقالات خود را به فروش برسانید، بهترین راه گذاشتن حق اشتراک ویژه به کاربران است. این کار هم جذابیت بیشتری برای کاربران دارد و هم به اعتبار شما اضافه میکند و از همه مهمتر مدیریت کردن چنین سایتی راحت است.
شاید بپرسید از کدام سیستم استفاده کنیم تا از افزونه ی عضویت ویژه ی آن نیز بهره مند شویم؟ این سوالی است که با مقالاتی که تا به حال در خدمت شما بودیم می توانید پاسخ دهید و براساس نیاز خود آن را تعیین کنید.

در پایان تشکر میکنم از دوستان عزیزی که برای من کامنت میگذارند، تمامی کامنت های شما رو میخونم. اگر نظری و پیشنهادی دارید حتما بفرمایید، خوشحال میشم.

شادی هایتان روزافزون

با تمام وجود مشغول ساخت آموزش‌های وردپرس در همیار وردپرس هستم.

7 دیدگاه On ۴ سیستم مدیریت محتوا که امکان ایجاد اشتراک ویژه دارند!

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.