بهترین فرم‌سازها در کدام سیستم‌های مدیریت محتوا یافت می‌شوند؟

سلام همراهان عزیز؛

اگر در دنیای وب فعالیتی دارید و وبسایتی نیز دارید حتما تا به حال با فرم هایی رو به رو شده اید. فرم هایی مانند فرم ثبت نام یا عضویت، فرم ورود، فرم تماس با ما و نظیر این موارد. وجود این فرم ها در وبسایت ها ضروری است و باید به صورت دقیق و بهینه از آن استفاده کرد و می توان گفت برای راحتی صاحبان سایت ها و کاربران آن ایجاد می شود و کاملا ارتباط دو طرفه ای است.
در مقاله ی امروز زرین پال تصمیم گرفتیم به معرفی برخی فرم سازهایی که مربوط به سیستم های مدیریت محتوای قوی هستند بپردازیم که البته به راحتی می توانند با درگاه پرداخت آنلاین زرین پال ارتباط برقرار کنند و به آن متصل شوند. امیدوارم مثل همیشه ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید…

بهترین فرم سازهای موجود در وردپرس

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس فرم سازهای متعددی وجود دارد که معروف ترین ها Gravity form، فرم تماس ۷ که از نامش پیداست و qform است که به کمک آن می توان فرم های مختلفی را ایجاد کرد. اما معمولا این دو نوع فرم ساز نیازی به متصل شدن به درگاه بانکی ندارند و تنها برای موارد تماس، همکاری و… به کار می روند. اما با دو فرم ساز دیگر آشنا می شویم که کاربردهای خوبی نیز دارند و برای افرادی که می خواهند فرم های آن ها به درگاه پرداختی متصل شوند مناسب هستند.

افزونه فرم پرداخت وردپرس یا حمایت مالی

حتما با وبسایت هایی رو به رو شده اید که بخشی برای حمایت مالی دارند. شاید هم در وبسایت های خارجی بیشتر به چشم بخورد! وبسایت های بزرگی که خدمات خوبی ارائه می دهند و یا خدمات آن ها به صورت رایگان است از مشتریان و کاربران خود درخواست می کنند که در صورت تمایل با هر مبلغی که تمایل دارند، از خدمات آن ها حمایت کنند.
برای اینکه موضوع ملموس تر شود می توان به افزون های رایگان موجود در وردپرس اشاره کرد. معمولا بعضی از افزونه ها را که نصب می کنید در بخشی گزینه ی حمایت از افزونه وجود دارد که با کلیک روی آن به مخزن وردپرس ارجاع داده می شوید و می توانید مبلغی را واریز کنید.
به کمک افزونه فرم پرداخت وردپرس می توانید فرمی را در وبسایت وردپرسی خود ایجاد کرده تا مورد حمایت کاربران خود قرار گیرید. تمامی انتقالات از طریق درگاه پرداخت آنلاین زرین پال صورت می گیرد.

افزونه پرداخت فرم ساز Gravity forms وردپرس

اگر وردپرسی باشید حتما نام Gravity form را شنیده اید. این فرم ساز یکی از بهترین ها برای ساخت فرم های دلخواه شما به حساب می آید. یعنی فقط برای ساخت فرم های ساده ای که میبینید کاربرد ندارد بلکه عملکردی خاص برای ساخت فرم های پیشرفته دارد. حال زرین پال افزونه ای با عنوان افزونه پرداخت فرم ساز Gravity ساخته است که وظیفه ی آن طراحی فرم هایی برای پرداخت از طریق کارت های شتاب و با اتصال به زرین پال می باشد. از ویژگی های مهم این افزونه عبارت است از:

 • ساخت هر گونه فرم رزرو برای مکان هایی که نیازمند این موضوع هستند مانند آژانس های گردشگری
 • ساخت فرم های نظرسنجی
 • ساخت فرم هایی برای امتحانات
 • و…

این افزونه را می توانید از زرین پال دریافت کنید.

بهترین فرم ساز متعلق به سیستم مدیریت محتوای جوملا

افزونه RSForm Joomla

مسلما جوملا نیز فرم سازهایی برای خود دارد که به نوبه ی خود فعالیت ساخت فرم ها را بر عهده دارند اما یکی از بهترین فرم سازهایی که همیشه در سیستم مدیریت محتوای جوملا از آن یاد می شود فرم ساز RSForm می باشد. با کمک افزونه ی RSForm Joomla شما می توانید فرم های دلخواه خود را در جوملا بسازید و آن را به راحتی به درگاه پرداخت زرین پال متصل کنید.

جمع بندی!

در مقاله ی امروز در مورد فرم سازهای برتر در سیستم های مدیریت محتوا صحبت کردیم و اینکه کدام فرم سازها به درگاه زرین پال متصل می شوند. شما هم می توانید با توجه به سیستم مدیریت محتوایی که استفاده می کنید از افزونه های فرم ساز زرین پال بهره مند شوید.

شاد باشید

 

با تمام وجود مشغول ساخت آموزش‌های وردپرس در همیار وردپرس هستم.

4 دیدگاه On بهترین فرم‌سازها در کدام سیستم‌های مدیریت محتوا یافت می‌شوند؟

 • سلام
  من افزونه اتصال به gravityforms را نصب کرده ام اما زمانی که مرچنت کد را وارد می کنم با پیغام “آی پی یا مرچنت زرین پال اشتباه است .” مواجه می شوم علت چیست؟
  ممنون

 • سلام طراحی سایت من با muse صورت گرفته
  و فرم هام رو هم با jotform میسازم
  راهنمایی میکنید چیکار کنم؟

 • بهترین افزونه فرم ساز وردپرس Gravity forms هست که امکانات خیلی خوبی داره هر کاری میشه باهاش انجام داد

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.