۳ افزونه حمایت مالی در وبسایت

سلام دوستان؛

حتما تا به حال در وبسایت هایی مشاهده کرده اید که گزینه ای با عنوان حمایت مالی دارند و در بخش های متفاوتی از سایت آن را قرار می دهند. در واقع اگر بخواهیم منطق این موضوع را بررسی کنیم اینگونه است که وبسایت هایی ساختار خدمت رسانی به صورت رایگان را برای کاربران خود عرضه می کنند ولی به ازای در اختیار گذاشتن برخی امکانات به کاربران از آن ها درخواست حمایت مالی دارند. و به آن ها احترام می گذارند تا خودشان تصمیم بگیرند که آیا می خواهند حمایت کنند یا خیر! یعنی عملی اختیاری است.
به عنوان مثال سازندگان، افزونه های خود را به صورت رایگان ارائه می کنند ولی در انتهای آن گزینه ای برای حمایت مالی از سازنده قرار می دهند. یا در برخی سایت ها بابت خدمات رایگان و مقالات رایگانی که ارائه می شود گزینه ای نیز با عنوان حمایت مالی موجود است.
البته ناگفته نماند که مبحث حمایت مالی در بعضی وبسایت ها برای کمک به افراد بی بضاعت و نیازمند مطرح می شود و در این زمینه نیز کارایی دارد.

در مقاله ی امروز می خواهیم ۳ نمونه از افزونه هایی که در زمینه ی Donate یا حمایت مالی فعالیت می کنند و با درگاه پرداخت زرین پال ارتباط دارند را معرفی کنیم. با ما همراه باشید…

افزونه فرم پرداخت وردپرس برای حمایت مالی

این افزونه بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب می شود و با دریافت اطلاعات فعالیت خود را آغاز می کند. شما با نصب این افزونه ی وردپرسی و با قرار دادن شورت کد مربوط به آن در قسمت برگه ها می توانید قستمی ویژه برای حمایت مالی در سایت ایجاد کنید.
این افزونه از امنیت بالایی برخوردار است و می توانید با خیال راحت از آن بهره مند شوید. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

  • استفاده از شورت کد مخصوص در برگه و نوشته
  • دارای بخشی برای تنظیمات
  • امکان شخصی سازی فرم حمایت مالی
  • مشخص شدن واحد پولی
  • سازگاری با درگاه زرین پال
  • و…

افزونه فرم پرداخت وردپرس برای حمایت مالی

افزونه پرداخت آنلاین حمایت از سایت و سفارشات Vbulletin

فعالیت این افزونه برای دریافت حمایت های مالی کاربران در صورت تمایل در سیستم Vbulletin می باشد و سازگاری آن درگاه پرداخت زرین پال تایید شده است. در این سرویس پس از پرداخت مبلغی برای حمایت مالی، کاربر در لیست افراد حامی قرار می گیرد.

افزونه پرداخت آنلاین حمایت از سایت و سفارشات Vbulletin

افزونه پرداخت آنلاین حمایت از سایت و سفارشات PhpNuke

این افزونه جهت حمایت مالی در وبسایت هایی که بر پایه ی PhpNuke ایجاد شده اند، کاربرد دارد و با کمک درگاه پرداخت زرین پال تراکنش ها صورت می گیرد. شما با تنظیم کردن این افزونه و با قرار دادن کد پرداخت زرین پال در آن می توانید فرم پرداخت حمایت مالی را در وبسایت خود قرار دهید.

جمع بندی! 

چنانچه فعالیت های سایت شما به گونه ای است که نیازمند بخشی برای حمایت مالی هستید می توانید با توجه به سیستمی که در آن فعالیت می کنید یکی از افزونه هایی که امروز خدمت شما معرفی کردیم را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید.

هر روزتان شاد

با تمام وجود مشغول ساخت آموزش‌های وردپرس در همیار وردپرس هستم.

7 دیدگاه On ۳ افزونه حمایت مالی در وبسایت

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.