#زرین‌مهر شروع یک اتفاق خوب

فاصله‌ی حرف تا عمل، هم می‌تواند زیاد باشد مثل فاصله‌ی بی‌تفاوتی آدم‌ها با یکدیگر و هم می‌تواند کم باشد مثل فاصله‌ی هدیه دادن یک لبخند به یکدیگر.

روزی که در گروه تلگرامی زرین‌پال صحبت از کارهای خیریه شد، حرف باقی نماند و تبدیل شد به یک اتفاق خوب به اسم #زرین‌مهر.

برای شروع خانه‌ی سالمندان کهریزک را انتخاب کردیم تا بتوانیم علاوه بر کمک‌های نقدی و تهیه‌ی اقلام مورد نیاز این عزیزان، با حضورمان لبخند‌هایمان را هدیه دهیم و لبخندهایی به وسعت یک عمر حرف و مهربانی هدیه بگیریم.

زرین‌مهر شروع شده تا دیگر پایانی نداشته باشد و برای ادامه‌ی راهش قدم‌های بزرگ‌تر و محکم‌تری بردارد. ما برای زرین‌مهر فکرای بزرگ‌تری در سر داریم و دوست‌ داریم بانی خیری باشیم برای رساندن هرچه بیشتر کمک‌های مالی و معنوی به خیریه‌ها با دعوت از دیگر استارت‌آپ‌ها، تا در کنار یکدیگر شاهد زیبایی‌های این اتفاق قشنگ و مهربان باشیم.

با مهربونی دنیا قشنگ‌تره ؛)

zarinmehr01

zarinmehr02

zarinmehr03

zarinmehr04

zarinmehr05

zarinmehr06

zarinmehr08

zarinmehr07

zarinmehr09

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

7 دیدگاه On #زرین‌مهر شروع یک اتفاق خوب

 • سلام
  حرکت خوبی بود
  پیشنهاد میکنم امکانی به سیستم اضافه کنید که درصدی مثلا یک درصد رو بتونیم تنظیم کنیم خودکار از تراکنش ها کسر و به صندوق منتخب یکی از موسسات خیریه و حمایتی واریز بشه.
  شخصا خانه نوباوگان مظفری رو بعنوان یکی از موارد توصیه میکنم.

  • سلام شهاب جان 🙂
   ممنون. چقدر ایده‌ی خوب و جذابی. حتما روش فکر می‌کنیم. برای زرین‌مهر فکرایی در سر داریم تا به امید خدا اجرایی بشه. به این مورد هم حتما فکر می‌کنیم.
   بازم ممنون 🙂

 • اصلاً موافق نیستم شما چنین اجازه ای ندارید که از تراکنش ها بردارید اگه راست میگی خیلی خیر هستی از جیب خودت بزار چرا به حق دیگران تجاوز میکنی تجاوز کار

  • محمد جان فکر میکنم اشتباه متوجه شدید.
   موضوعی که قرار هست صورت بگیره اضافه شدن یه گزینه‌ی جدید هنگام تسویه حساب هست که هرکس مایل بود درصدی از تراکنشش به امور خیریه پرداخت بشه با اختیار و انتخاب خودش این کار صورت بگیره و ما هیچ وقت به خودمون اجازه نمیدیم بدون اجازه افراد این کارو کنیم، خیالتون راحت محمد جان. اولین قدمی هم که برداشتیم برای این کار رو رفتیم خانه سالمندان از کمک‌های خود بچه‌های زرین‌پال استفاده شد.

 • بسیار عالی و مفید
  موفق باشید دوست گرامی

 • سلام.خداقوت .
  داریم روی طرحی کار میکنیم ک در اون نیاز ب یک شرکت تضمین کننده مالی هس.دقیقا خدمات شمارو متوجه نشدم.ی درگاه پرداختی شبیه علی پی و…. میخواییم.مثلا تا زمان تحویل کالا و تایید مشتری مبنی بر تطابق داشتن کالای دریافتی با درخواستی پول مشتری در حساب شرکت واسط بمونه.و پس از تایید ب حساب فروشنده کالا واریز شه.آیا شما در این زمینه فعالیت میکنین؟اگه اره لطفا شیوه فعالیتتون رو برام ایمیل کنین.سپاسگذارم

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.