چگونه در پنج دقیقه خط تلفن ثابت تهران و تلفن گویای حرفه‌ای داشته باشم؟

«دفتر شما» عرضه‌کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفتر کار مجازی در ایران است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر می‌توانید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

چگونه بدون داشتن دفتر کار، خط ثابت تهران بگیرم؟

قبلا برای گرفتن یک خط تلفن ثابت می‌بایست با داشتن سند مالکیت ملکی یا اجاره‌نامه به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه می‌کردید و با ارائه مدارک درخواست شماره تلفن می‌دادید. اگر شانس با شما یار بود و خط آزاد در منطقه شما وجود داشت، بعد از چند روز خط را به شما تحویل می‌دادند. اما در اکثر مناطق مهم تجاری شهر، به علت متقاضی زیاد باید چند هفته یا حتی چند ماه منتظر دریافت خط بمانید.

«دفتر شما» با ارائه آنی خطوط دیجیتال مخابرات با پیش شماره ۲ شهر تهران این مشکل را برای شما حل کرده است. کافیست به وب‌سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com مراجعه کنید و از منوی خدمات وارد صفحه سرویس تلفن گویا شوید و یکی از بسته‌ها را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

خرید آنلاین خط تلفن ثابت تهران و سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» این است که شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین به هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن ثابت تهران خریداری و در کمتر از پنج دقیقه آنها را فعال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت است.

خبر خوب دیگر اینکه با خرید سرویس تلفن گویا دفتر شما، علاوه بر خرید خط تلفن ثابت تهران، دیگر حتی نیازی به اجاره دفتر کار در تهران، نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار سانترال هم ندارید. بدین ترتیب اگر فقط خط ثابت تهران را برای پاسخگویی به تماس‌های کاری لازم داشتید، دیگر نیازی به هزینه کردن برای اجاره و تجهیز یک دفتر کار ندارید و صرفه‌جویی زیادی می‌کنید.

سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه امکاناتی برای شما فراهم می‌کند؟

با خرید خط تلفن ثابت در واقع به کسب‌وکار خود اعتبار و جلوه‌ای حرفه‌ای می‌دهید و همزمان از مزیت‌های خط تلفن ثابت، تلفن همراه و سرویس‌های گوناگون مبتنی بر اینترنت بهره می‌برید.

«دفتر شما» یک خط ثابت تهران به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌کند.

این سرویس خدمات زیاد دیگری نیز با خود دارد، مانند فکس اینترنتی، صندوق صوتی، برنامه‌ریزی زمانی برای پخش پیامهای گوناگون در ساعات مختلف روز، تعریف داخلی‌ها و شماره‌هایی که مایلید به آنها دایورت شود، که همگی بصورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است.

سرویس تلفن گویا دفتر شما چگونه کار می‌کند؟

پس از ورود به صفحه تلفن گویا در سایت دفتر شما، یکی از بسته‌ها را متناسب میزان حجم استفاده انتخاب کنید. مثلا اگر زنگ‌خور کمی دارید بسته لایت یا استاندارد می‌تواند برای شما مناسب باشد. پس از انتخاب یکی از بسته‌های تلفن گویا، به پورتال دفتر مجازی دفتر شما هدایت می‌شوید و تمامی مراحل انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه و خرید را به صورت آنلاین انجام می‌دهید.

پس از ثبت‌نام و فعالسازی خطوط خود، با کلیک بر روی تنظیمات تلفن گویا می‌توانید سرویس را شخصی‌سازی کنید. از جمله مواردی که می‌توانید شخصی‌سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی‌ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کنند.

مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

سلام. شما با (شرکت ….) تماس گرفتهاید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱ و برای ارتباط با واحد پشتیابی عدد ۲ را شماره گیری نمایید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

سلام. شما در ساعات غیراداری با (شرکت…) تماس گرفتهاید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شمارهگیری نمایید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می‌توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف و اولویت‌بندی شماره‌هایی است که می‌خواهید داخلی‌ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می‌تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربفرد خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» امکان تعریف منوهای تودر‌تو برای داخلی‌هاست. پس شما می‌توانید مثلاً برای داخلی ۱ (بخش فروش) یک زیرمنو تعریف کنید.

کد تخفیف دفتر شما ویژه مخاطبان سایت زرین‌پال

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس تلفن گویا در پرتال دفتر شما، این فایل راهنما را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت دفترشما به نشانی http://daftareshoma.com/ مراجعه کنید.

علاقه‌مندان به استفاده از تلفن گویا دفتر شما و منشی مجازی می‌توانند با استفاده از کد تخفیف zarinpal از ۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

جهت ارتباط با بخش فروش «دفتر شما» می‌توانید با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

19 دیدگاه On چگونه در پنج دقیقه خط تلفن ثابت تهران و تلفن گویای حرفه‌ای داشته باشم؟

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.