پروژه‌هایی از زرین‌پال در پونیشا

احتمالاً بیشتر فریلنسرها با پونیشا آشنا هستند و تا به حال پروژه‌هایی را از این طریق انجام داده‌اند.

پونیشا که کار خود را در شب یلدای ۱۳۹۰ شروع کرده است، امکانی را فراهم آورده برای کارفرمایان و فریلنسرها یا به عبارت صحیح‌تر و فارسی آزادکاران، تا کارفرمایان پروژه‌‌های خود را در هر زمینه‌ای که به صورت آنلاین قابل انجام باشد، آنجا قرار دهند و آزادکاران با انتخاب خود آن پروژه‌ها را انجام دهند؛ اتفاقی که به آن برون‌سپاری گفته می‌شود.

در واقع برون‌سپاری فرآیندهای کسب‌وکارها، یعنی دسترسی به یک استخر بزرگ از استعدادها و یک منبع پایدار از مهارت‌ها.

زرین‌پال سعی دارد با قرار دادن پروژه‌هایی بر روی پونیشا با آزادکاران حرفه‌ای و بااستعداد، به بهترین شکل ممکن پروژه‌های مد نظر خود را پیش ببرد و به انجام برساند.

برای مثال پروژه‌هایی به منظور توسعه ماژول‌ها، ساخت ویدیوهای آموزشی و همچنین تولید برخی محتواهای آموزشی توسط زرین‌پال در حال برون‌سپاری است که می‌توان به نمونه ویدیوهای آموزشی‌ای که از طریق برون‌سپاری در پونیشا برای زرین‌پال ساخته شده است، اشاره کرد.

در همین رابطه در وبلاگ پونیشا با علی امیری گفتگویی صورت گرفته و کامل‌تر توضیحاتی بیان شده است که حالا می‌توانید از اینجا، یک قدم به همکاری با زرین‌پال از طریق برون‌سپاری پروژه‌هایش، نزدیک‌تر شوید ؛)

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

7 دیدگاه On پروژه‌هایی از زرین‌پال در پونیشا

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.