همکاری زرین‌پال با فروشگاه ساز کاموا

اینترنت در ایران روز به روز نفوذ و تاثیر بیشتری پیدا کرده تا جایی که آمارها نشان می‎دهند میزان نفوذ اینترنت در ایران در سال ۹۴ به ۸۱ درصد رسیده است و همه‌ی این‌ها نشان می‎دهد مردم ایران هر روز بیشتر به اینترنت اعتماد پیدا می‌کنند و آن را به یکی از نیازهای اصلی زندگی خود تبدیل کرده‌اند. این تغییر، فرصت‌های زیادی را برای افراد و کسب‌وکارها فراهم آورده است.

یکی از حوزه‌های کسب‌وکار که رشد زیادی را تجربه خواهد کرد٬ تجارت الکترونیک یا E-commerce است. هرچه افراد بیشتری کسب‌وکار خود را به اینترنت متصل کنند٬‌ فروشگاه‌های اینترنتی بیشتری هم فعال می‌شوند و مردم بیشتر سعی می‌کنند تا خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند.

ما در زرین‌پال به همین هدف و برای کمک بیشتر به مشتریان خود تصمیم گرفتیم٬ یک همکاری راهبردی را با کاموا شروع کنیم. شرکت کاموا ارائه دهنده‌ی خدمات سایت و فروشگاه ساز اینترنتی است. کاموا این امکان را برای همه فراهم می‌کند تا بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را بدون هیچ دغدغه‎ای (از لحاظ مسائل فنی) راه اندازی کنند.

حال با همکاری دو شرکت کاموا و زرین‌پال، کاربران می‎توانند در سریع ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و آن را به درگاه زرین پال متصل کنند تا مشتریانشان بعد از بازدید از فروشگاه، محصول مورد نظرشان را انتخاب و از طریق درگاه زرین پال مبلغ آن را پرداخت نمایند.

برخی از امکانات فروشگاه ساز کاموا به شرح زیر است:

امکان انتخاب قالب فروشگاه از میان ده‌ها پوسته
سازگاری قالب فروشگاه با نمایشگرهای سایز کوچک مانند موبایل و تبلت
امکان مدیریت محصولات، سفارشات و انبارداری
فروش محصولات فیزیکی (لباس٬ لوازم جانبی٬ کیف٬ کفش و …) و محصولات دیجیتال (گیفت‌کارت٬ کتاب الکترونیک و …)
مدیریت مشتریان و سفارشات آنها
امکان ارائه تخفیف بر روی محصولات و دسته بندی ها
امکان ارائه کد تخفیف
اتصال به درگاه بانکی
اتصال به شبکه‌های اجتماعی
عدم نیاز به پرداخت هزینه‎های جانبی و ماهانه

می‌توانید برای استفاده از خدمات فروشگاه ساز کاموا از کد تخفیف ۱۵ درصدی: ZARINPAL تا پایان امسال یعنی اسفند ماه استفاده کنید 🙂

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

11 دیدگاه On همکاری زرین‌پال با فروشگاه ساز کاموا

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.