زرین‌پال چطور به کسب‌وکارهای خانگی و کوچک کمک می‌کنه؟

وقتی نشستی پشت فرمون یه تریلی ۱۸ چرخ و قصد داری یه همچین ماشینی با این عظمت رو تو یه خیابون شلوغ شهر پارک کنی، قطعا نگاه حسرت‌باری به اون ماشین جمع‌وجور کناری میندازی و یه غُرولُند ریزی می‌کنی و می‌گی کاش پشت فرمون یدونه از همین ماشین‌های جمع‌وجور می‌بودم.

کسب‌وکارهای بزرگ حکم همون تریلی ۱۸ چرخ رو دارن که مثل یه ماشین سواری نمی‌تونن به راحتی حرکت کنن و مانور بدن، لایی بکشن، دریفت بکشن و یه جای خوب پارک کنن.

پس اگه الان صاحب یه کسب‌وکار کوچک و خانگی هستیم خیلی باید خوشحال باشیم و با برنامه‌ریزی دنده به دنده برای توسعه و بزرگ شدنش سرعت و شتاب بگیربم.

قطعا تریلی ۱۸ چرخ آهسته و پیوسته به مسیر خودش ادامه میده، اما اگه ماشین سواری از قطعات نامرغوب و در جای نادرست استفاده کنه در ادامه مسیر دچار مشکل میشه و ممکنه دچار یه توقف همیشگی بشه.

۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک یا کسب‌وکارهای کوچک و خانگیه که طیف بزرگی از پذیرنده‌های زرین‌پال رو همین مجموعه از کسب‌وکارهای کوچک و خانگی دوست‌داشتنی تشکیل می‌دن.

یکی از اهداف بزرگ زرین‌پال سرعت بخشیدن به حرکت این مدل از کسب‌وکارهاست که با ارائه‌ی خدمات متنوع و از همه مهم‌تر سرعت در ارائه‌ی سرویس‌ها، در عمل اثبات‌کننده‌ی چنین حمایت و اثربخشی‌ای هست تا همانند سرعت‌گیر برای کسب‌وکارهای کوچک عمل نکنه.

پس واسه همین در کنار هم به ماشین‌های روبه‌رو نور بالا می‌دیم، حتی به اون تریلی ۱۸ چرخ!

در ادامه ویدئو طراحی شده توسط تیم گیلاس وب، با نگاه ساده نسبت به زرین پال رو میتونید مشاهده کنید.

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

9 دیدگاه On زرین‌پال چطور به کسب‌وکارهای خانگی و کوچک کمک می‌کنه؟

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.