زرین‌پال حامی اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک

یه ضرب‌المثل دانمارکی میگه کسی آب رو خوب میشناسه که در اون شنا کرده باشه. هر روز همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی مختلفی در حال برگزاری هست و مزیت شرکت در این رویدادها استفاده از تخصص و تجربیات افراد شرکت‌کننده در آنها و مدرسین و ارائه‌دهندگان حاضر در این رویدادهاست.

افرادی که در این رویدادها شرکت می‌کنن هر کدوم شناگرهای ماهری در زمینه‌های مختلف هستن که به خوبی آب رو می‌شناسن!

پس میشه با حضور در این همایش‌ها و رویدادها، در یادگیری و کسب اطلاعات ارزشمند از حاضرین و سخنرانان و این دریای تجربه غرق شد.

اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک می‌تونه همون دریای تجربه باشه که از سرتاسر جهان حاضرین در این رویداد می‌تونن از تخصص و تجربیات یکدیگر استفاده کنن؛ به ویژه سخنرانان کلیدی این گردهمایی که هرکدام در حوزه‌ی تخصص خود صاحب سبک و متبحر هستند.

اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک قراره یک گردهمایی اثربخش در حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک، کسب‌وکار و چالش‌های این حوزه باشه تا مدیران، متخصصان، کارآفرینان و فعالان در این حوزه در سطح بین‌الملل با حضور در این رویداد تجربه‌ها و تخصص خودشون رو با همگان به اشتراک بگذارند.

زرین‌پال با توجه به اهمیت این رویداد و تلاش برای حمایت از دانش‌افزایی علاقه‌مندان، حامی اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک می‌باشد و شما علاقه‌مندان عزیز می‌توانید با کد تخفیف ZARINPAL با ۱۰ درصد تخفیف در این گردهمایی شرکت کنید.

وبسایت اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک جهت کسب اطلاعات بیشتر.

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

6 دیدگاه On زرین‌پال حامی اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.