ترسیم آینده‌ی پرداخت جهان در ایران

حوزه‌ی فناوری‌های بانکی برای خود نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی‌ای دارد که می‌توان از نمایشگاه کارتس فرانسه به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین آنها نام برد. اما در خاورمیانه هم می‌توان از نمایشگاه کارت و پرداخت خاورمیانه اسم برد که تا الان ۱۷ سال است که در دبی در حال برگزاریست و از سال گذشته به سیملس (Seamless) یعنی یکپارچه نامش تغییر کرد تا سه بخش پرداخت، تجارت الکترونیکی و پرداخت خرد را شامل شود.

امسال برای اولین‌بار شاهد برگزاری نمایشگاه تخصصی پرداخت الکترونیکی منطقه‌ی خاورمیانه و شمال آفریقا یعنی رویداد کارت و پرداخت خاورمیانه (Seamless) در ایران هستیم که البته عنوان نمایشگاه امسال آینده‌ی پرداخت است تا بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت الکترونیکی، اپراتورهای مخابراتی از ایران و جهان دور هم جمع شوند و آخرین تحولات و دستاوردهای این صنعت را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و آینده‌ی پرداخت را در کنار هم ترسیم کنند.

همایش و نمایشگاه پرداخت ایران در دوم و سوم آذر ماه ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد و شاهد حضور کسب‌وکارهای فعال در حوزه‌ی فناوری‌های بانکی و پرداخت الکترونیکی از کشورهایی مانند ایران، استرالیا، کانادا، فنلاند، فرانسه، آلمان، هنگ‌کنگ، کره جنوبی، لتونی، مراکش، سنگاپور، سوییس، ترکیه و بریتانیا هستیم.

در روز دوم این رویداد نیز در پنل گفتگوی فینتک و آینده پرداخت شاهد حضور مصطفی امیری بنیانگذار زرین‌پال خواهیم بود.

برای اطلاع از جزئیات این رویداد می‌توانید کانال تلگرام یا وبسایت این همایش را دنبال کنید.

photo_2016-11-12_19-14-27

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

8 دیدگاه On ترسیم آینده‌ی پرداخت جهان در ایران

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.