چو صد آید نود هم پیش ماست!

فروش آنلاین دردسر زیاد دارد، محصولی که فکر می‌کنیم خریدار آن در اینترنت به وفور یافت می‌شود و برعکس ذهنیت غالب که هرچه روی دستت مانده را خیلی خیلی راحت می‌توانی در اینترنت به این و آن قالب کنی، کمی چاله و چوله در مسیر خود دارد که اگر پر نشود، فروش سر چهار راه را به فروش اینترنتی ترجیح خواهیم داد.

در این بین چند راه فرعی با آسفالتی تازه‌تر و دست‌اندازی کمتر هم وجود دارد که ممکن است فروش اینترنتی محصولات ما را انجام بدهند، اما نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود.

احتمالا بعد از بیخیال شدن بابت فروش محصولات‌مان در یک فروشگاه اینترنتی که خودمان راه‌اندازی کردیم، علاوه‌بر هزینه‌های جاری که این فروشگاه دارد و دردسرهای فنی زیادی که با خود همراه دارد، در نهایت سراغ آگهی کردن محصولات‌مان در بسترهای آگهی‌های آنلاین خواهیم رفت.

ثبت آگهی خوب است، احتمالا به سریع‌ترین حالت ممکن محصول ما فروش خواهد رفت اما نمی‌تواند برای ما حکم فروشگاه را داشته باشد و آگهی‌ها یکی پس از دیگری می‌روند به قعر جهنم!

راه‌حل دوم استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای عرضه و فروش محصولات مورد نظر ماست، مخصوصا اینستاگرام و پیام‌رسان تلگرام که به نظر می‌رسد پایه‌های محکمی برای بنا کردن یک فروشگاه اینترنتی نیستند و با یکی دو لرزه و پس‌لرزه از دسترس خارج می‌شوند. مثل همین چند وقت پیش هم‌زمان با لرزیدن‌های شهرهای ایران!

سرویس سایت و اپلیکیشن ۱۰۰ با ایجاد فضای مناسبی برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی و آگهی کردن محصولات فروشگاه ما، بر آن است تا تمام ویژگی‌های مورد نیاز برای فروش بهتر و بیشتر محصولات‌مان به صورت آنلاین و بدون دردسر را ارائه دهد.

یکی از مهمترین بخش‌های هر فروشگاه یا فروش محصولی به صورت آنلاین قسمت پرداخت آن است که با اتصال درگاه پرداخت زرین‌پال به سرویس ۱۰۰، امنیت این بخش از ماجرا هم صد در صد حل شده است تا در کمترین زمان ممکن برای داشتن یک فروشگاه آنلاین و  فروش محصولات‌مان در اینترنت قدم اول را برداریم، با این حال که چو صد باشد قدم‌های بعدی هم راحت‌تر برداشته خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی‌های سرویس ۱۰۰ به سایت صد دات آی‌آر مراجعه کنید.

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

48 دیدگاه On چو صد آید نود هم پیش ماست!

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.