متولد ایران

وقتی ازمون می‌پرسن متولد کجایی، با افتخار سرمون رو می‌گیریم بالا و می‌گیم ایران. این موضوع می‌تونه تو موردهای دیگه هم صدق کنه، مثل اینکه استارت‌آپ شما، شرکت شما، محصول شما، نرم‌افزار شما و… متولد کجاست؟

متولد ایران.

کافه‌بازار در اقدامی جذاب جشنواره‌ای در راستای حمایت از تولیدات ایرانی در صنعت موبایل ترتیب داده که از ۲۵ تا ۳۱ مرداد ماه صفحه اول کافه‌بازار رو به برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی اختصاص میده.

این اتفاق علاوه رشد ۱۵ درصدی نصب این برنامه‌ها و بازی‌ها قطعا باعث دیده شدن بسیاری از متولدین ایران می‌شه که تا به الان فرصت دیده شدن به اندازه کافی رو نداشتن.

پس بهتره شما هم مثل زرین‌پال اگه متولد ایران هستین در این جشنواره شرکت کنین، یا با هشتگ #متولدایران برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی نصب شده رو موبایل‌تون رو معرفی کنید و به اشتراک بذارین.

امیدواریم با همراهی همیشگی شما همراهان عزیز و به اشتراک گذاشتن کارت شناسایی ملی زرین‌پال در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر، زرین‌پال رو جزء محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های متولد ایران ببینیم.

اطلاعات بیشتر در این رابطه رو می‌تونید در اینجا، وبلاگ خود کافه‌بازار مشاهده کنید.

سپاس از لطف و همراهی همیشگی‌تون 🙂

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

39 دیدگاه On متولد ایران

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.