افزایش فروش اینترنتی با ساخت درگاه پرداخت زرین پال

افزایش فروش اینترنتی با درگاه پرداخت زرین پال
افزایش فروش اینترنتی با درگاه پرداخت زرین پال

با گسترش ویروس کرونا، رفتارهای مصرف مشتریان تغییر کرده است و هر روزه شاهد افزایش فروش اینترنتی و خریدهای آنلاین هستیم. کسب وکارهای زیادی در این روزها به فکر افزایش فروش اینترنتی محصولات خود هستند. اگر نیاز دارید تا برای وب‌سایت خود هرچه سریع‌تر درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشید، می‌توانید از درگاه پرداخت زرین‌پال استفاده نمایید. در ادامه مراحل ساخت درگاه پرداخت اینترنتی که یکی از روش‌های افزایش فروش اینترنتی است را قدم به قدم از ابتدا تا انتها به شما توضیح خواهیم داد.

ساخت درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

این مراحل به شما نشان می‌دهند که چگونه  ابتدا عضو سایت زرین پال شوید و سپس حساب بانکی خود را به زرین پال متصل کنید و تنظیمات درگاه اینترنتی را روی سایت خود انجام دهید. توجه داشته باشید که در هر نقل و انتقال وجه شما تنها مبلغ کمی بابت استفاده از خدمات زرین پال پرداخت می‌کنید. اگر در هر مرحله نیاز به کمک و مشاوره داشتید می‌توانید با پشتیبانی زرین پال تماس بگیرید.

راهنمای عضویت در زرین‌پال و ساخت درگاه‌پرداخت:

رای افزایش فروش اینترنتی محصولات یا خدمات خود، پیش از هر چیز نیاز است در زرین‌پال ثبت‌نام کنید. در ادامه مدارک موردنیاز برای عضویت در زرین‌پال به‌صورت لیست‌وار ارائه شده است:

مدارک لازم:

اسکن کارت ملی

اسکن صفحه اول شناسنامه

اطلاعات فردی از جمله: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کد ملی

(این اطلاعات کاملا محرمانه بوده و صرفا برای تایید هویت مورد استفاده قرار می‌گیرند)

۱. پس از آماده‌سازی مدارک فوق، در این مرحله می‌توانید یک حساب کاربری در زرین‌پال بسازید و از روش‌های افزایش فروش اینترنتی که در پنل کاربری‌تان در دسترس شماست بهره‌مند شوید:

۱. راهنمای قدم به قدم عضویت در زرین پال (زمان لازم : ۵ دقیقه)

۱-         وارد سایت زرین پال شوید و روی گزینه “ایجاد حساب” کلیک کنید.

۲-         در قسمت ثبت نام کاربر جدید زرین‌پال، نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را وارد کنید و دکمه “ثبت‌نام” را کلیک کنید.

۳-         برای تایید شماره همراه، کد دستوری *۷۳۳*۴*۹۷*۲# را شماره گیری نمایید یا با کلیک بر روی “ارسال کد به صورت پیامک” کد تایید را دریافت کنید.

۴-         کد دریافت شده را در کادر وارد کنید و روی گزینه “ورود به حساب” کلیک کنید.

شما اکنون با موفقیت در زرین‌پال ثبت نام کرده‌اید.

۲. راهنمای قدم به قدم تکمیل مشخصات (زمان موردنیاز: ۵ دقیقه)

–           ابتدا در قسمت “تکمیل مشخصات کاربری”، جنسیت، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد نمایید و تغییرات را ذخیره کنید.

۲-         در ادامه در قسمت “ثبت آدرس محل سکونت”، نوع محل سکونت، شماره تلفن، کدپستی و آدرس خود را وارد نموده و تغییرات را ذخیره کنید.

۵-         در قسمت “آپلود مدارک هویتی” فایل اهراز هویت را دانلود نموده و با تکمیل فرم به همراه تصویر کارت ملی آپلود نمایید.

۶-         اگر شخص حقوقی هستید، سربرگ شرکت، مهر و امضا مدیرعامل و شماره شناسه ملی شرکت، معرفی‌نامه‌ای به عنوان رابط اداری و مالی را آپلود نمایید.

۳. راهنمای قدم به قدم افزودن حساب بانکی (زمان موردنیاز: ۲ دقیقه)

۱-         با کلیک بر روی پیشخوان، وارد محیط  “تکمیل اطلاعات کاربری شوید” و  بر روی گزینه افزودن حساب بانکی کلیک نمایید.

۲-         و یا : با کلیک بر روی “حساب‌های بانکی” در سمت راست منو وارد محیط حساب‌های بانکی شوید و بر روی گزینه “افرودن حساب بانکی” کلیک کنید

۳-         شماره شبا خود را وارد نمایید.

۴. درخواست درگاه پرداخت (زمان موردنیاز: ۸-۵ دقیقه)

بعد از تایید مدارک و شماره حساب شما قادر به درخواست درگاه پرداخت خواهید بود

۱-روی گزینه ایجاد درگاه پرداخت کلیک کنید

۲-نام و آدرس وبسایت خود را وارد کنید.

۳-شماره تماس پشتیبانی وبسایت و توضیحات درگاه پرداخت خود را بنویسید.

۴- برای دریافت کد رهگیری مالیاتی اقدام کنید.

۵-دسته‌ای که وب‌سایت شما در آن گروه فعالیت دارد را انتخاب کنید.

۶-روی ایجاد درگاه پرداخت کلیک کنید.

۷-در آزمایشگاه زرین‌پال تمام آموزش‌های مربوط به نحوه‌ی اتصال درگاه پرداخت به وبسایت قرار داده شده است. (https://www.zarinpal.com/lab/).

اگر درباره نحوه ایجاد درگاه پرداخت و یا خدمات آن سوالی دارید، در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.