سیستم کسب درآمد زرین‌پال

در سیستم همکاری در فروش درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال (Affiliate Marketing)، افراد به‌راحتی می‌توانند پس از عضویت در زرین‌پال و ورود به حساب کاربری خود، کسب درآمد کنند و با معرفی محصولات و امکانات زرین‌پال، ۲۰ درصد از مجموع تراکنش‌های انجام شده توسط زیرمجموعه‌های خود را  به‌صورت ماهانه، تحت عنوان کمیسیون دریافت نمایند.

مراحل شروع همکاری با زرین‌پال

قدم اول برای شروع فعالیت در سیستم کسب درآمد زرین‌پال، داشتن یک حساب کاربری است. اگر پذیرنده‌ی زرین‌پال هستید پس از ورود به پنل کاربری خود در این صفحه، مطابق مراحل زیر پیشروی نمایید، در غیر این صورت پیش از شروع همکاری ثبت‌نام کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود، درست مطابق تصویر زیر، از قسمت بالای صفحه، روی تصویر پروفایل خود کلیک کنید و «زیرمجموعه‌گیری» را انتخاب نمایید.

سپس در صفحه‌ای که باز می‌شود، روی لینک علامت‌گذاری شده کلیک کرده و آن را کپی کنید.

در آخر، لینک کپی شده را برای فرد موردنظر خود ارسال نمایید تا به واسطه‌ی آن، نسبت به ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در زرین‌پال اقدام نماید. پس از عضویت فرد از طریق لینک دریافتی، نام، نام خانوادگی، شناسه‌ی کاربری زرین‌پال و کارمزدی که با احتساب عضویت وی، به شما تعلق می‌گیرد به‌صورت کاملا خودکار و سیستمی در پنل کاربری‌تان ثبت شده و به شما نمایش داده می‌شود.

۲۰ درصد از کارمزدهای دریافتی از کاربران زیرمجموعه‌‌، به‌صورت ماهانه تجمیع شده و به حساب زرین‌کارت پذیرنده‌ی همکار واریز می‌شود. بنابراین چنانچه قصد دارید از ویژگی «همکاری در فروش زرین‌پال» استفاده نمایید، داشتن زرین‌کارت از موارد الزامی محسوب می‌شود. لازم به توضیح است چنانچه کاربر طلایی زرین‌پال باشید می‌توانید با ورود به این صفحه، به‌صورت کاملا رایگان نسبت به دریافت زرین‌کارت خود، اقدام نمایید.

لینک‌های مفید:

6 دیدگاه On سیستم کسب درآمد زرین‌پال

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.