سومین کنفرانس بازاریابی دیجیتال برگزار خواهد شد

شاید تا همین یکی دو سال پیش، اهمیت و جایگاه واقعی بازاریابی دیجیتال برای بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارها پوشیده بود و به آن به چشم راه‌حلی جایگزین و یا حاشیه‌ای نگاه می‌شد. اما امروزه، بخش قابل توجهی از بودجه و توجه شرکت‌ها در بازاریابی به این حوزه معطوف شده است و همین مهم، اهمیت این دانش را بیش از پیش محرز کرده است.

کنفرانس بازاریابی دیجیتال که از سال ۹۵ به عنوان اولین رویداد تخصصی در ایران برگزار شد، از ابتدا تلاش داشت تا نسبت به ارتقای سطح دانش و تخصص فضای بازاریابی ایران گامی موثر بردارد و خوشبختانه، پس از برگزاری دو دوره‌ی موفق، امروز می‌توان نتایج این تلاش را به وضوح مشاهده کرد.

در این رویداد یک‌روزه، تلاش شده است تا با بررسی بازخوردها و تجارب دوره‌های گذشته، همچنین با در نظر گرفتن سطح و نیاز مخاطبین، مطالبی کاربردی و عملیاتی تهیه و ارائه گردد. از همین رو، تمامی سخنران‌های این کنفرانس، تجارب عملی خود را به زبانی شیوا و قالبی اجرایی بیان کرده و در پایان هر سخنرانی، امکان پرسش و پاسخ بین سخنران و مدعوین فراهم آمده است.

در دوره‌ی سوم این کنفرانس، چند بخش فرعی نیز در نظر گرفته شده است تا تجربه‌ی موثرتری را برای مدعوین رویداد خلق نماید. اول، میزگرد تخصصی با حضور شش نفر از متخصصین و فعالین بنام این عرصه، با موضوع «بررسی چالش‌های میان شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغات دیجیتال» است. بخش دیگر این رویداد، سخنرانان مدعو هستند که در موضوعی مشخص، تحقیق و یا تجربه‌ای درخشان داشته‌اند و به تایید هیئت سخنرانان، در این رویداد برای سخنرانی حضور خواهند یافت.

همچنین دبیرخانه این رویداد با همکاری بیش از ۲۰ شرکت برتر حوزه‌ های مختلف، پروفایل افراد جویای کار در حوزه‌های مرتبط با بازاریابی دیجیتال را به مدیران منابع انسانی متقاضی تحویل خواهد داد.

شرکت در سومین میعادگاه بازاریابان دیجیتال ایران، فرصتی مناسب برای بروزرسانی دانش بازاریابی دیجیتال، توسعه ارتباطات حرفه‌ای و خلق فرصت‌های شغلی تازه است. شرکت در این رویداد برای تمامی فعالان و علاقه‌مندان به عرصه کسب‌وکارهای آنلاین، بازاریابی و بازاریابی دیجیتال مثمر فایده خواهد بود و می‌تواند دریچه‌های تازه‌ای را در زمینه‌های حرفه‌ای برا‌ی‌شان ایجاد نماید.

همراهان زرین‌پال می‌توانند با کد تخفیف ۲۵ درصدی در این رویداد ثبت‌نام کنند.

کد تخفیف: zrnpl-25

اطلاعات بیشتر + ثبت‌نام

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

15 دیدگاه On سومین کنفرانس بازاریابی دیجیتال برگزار خواهد شد

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.