توضیح شاپرک درباره اختلال در تسویه پرداخت‌یارها

توضیح شاپرک درباره اختلال در تسویه پرداخت‌ یارها
توضیح شاپرک درباره اختلال در تسویه پرداخت‌ یارها

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال به نقل از راه پرداخت، طی روزهای اخیر شرکت‌های پرداخت‌یار با مشکل تسویه حساب با پذیرندگانشان مواجه شدند که دلیل آن روشن و مشخص نبود. بسیاری از فعالان این حوزه بر این عقیده بودند که مشکل اصلی در این اتفاق از سمت شرکت شاپرک بوده که نتوانسته این جابه جایی را انجام دهد. در پیگیری که راه‌ پرداخت از شاپرک انجام داد مشخص شد که این مشکل ناشی از مشکلات فنی در بانک‌های مسئول تسویه و زیرساخت‌های شاپرک بوده است. به گفته روابط عمومی شرکت شاپرک، موارد پیش آمده طی دو هفته اخیر در مسیر تسویه پرداخت‌یارها با پذیرندگان ناشی از مشکلات فنی در بانک‌های مسئول تسویه و زیرساخت‌های شاپرک بوده که در هر دو مورد برطرف شده است.

روابط‌عمومی شرکت شاپرک در پاسخ به خبرنگار راه‌پرداخت اعلام کرد: «مشکل به‌وجود آمده در تسویه برخی شرکت‌های پرداخت‌ یار شنبه چهارم مرداد برطرف شد. تأخیر ایجاد شده در فرایند تسویه پرداخت‌یارها در روز پنجشنبه ۹ مرداد نیز ناشی از مشکلی در سیستم تسویه شاپرک بود که متأسفانه فرایند تسویه را با تأخیر مواجه کرد گرچه به فاصله کوتاهی مرتفع شد.»

در توضیح روابط عمومی شاپرک اضافه شده که این شرکت در تلاش است با تمهیدات تازه در آینده نزدیک سازوکار تسویه در قالب پرداخت‌ یاری را تسریع و تسهیل کند تا به این ترتیب از بروز مشکلات مشابه جلوگیری شود.

8 دیدگاه

 1. ما که میدونیم کار زرین پال درسته

  1. حسین رستمی

   ممنون از همراهی تون

 2. انشاالله که در آینده چنین مشکلاتی تکرار نشه?

  1. حسین رستمی

   تمامی سعی ما این هست که بتونیم جلوی این اتفاقات رو بگیریم و به صورت مستقیم از بانک مرکزی پیگیر هستیم و دیگر این اتفاق نخواهد افتاد
   ممنون از همراهی تون

 3. مرسی از اطلاع رسانیتون

  1. حسین رستمی

   ممنون از همراهی تون

 4. سلام
  در تاریخ ۲۹ مرداد پس از گذشت ۲ روز از تسویه، هنوز پولی به حسابم واریز نشده.
  تیکت هم زدم و گفتند ما به بانک انتقال دادیم و شما از بانک پیگیری کنید.
  بانک هم که پاسخگو نیست.

 5. عادت کردیم دیگه، یه روز لنگر گیر می کنه به کابل اینترنت ایران
  یه روز هم شاپرک اختلال می خوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.