برگزاری دو کارگاه برنامه‌نویسی تخصصی با همکاری کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

دو کارگاه برنامه‌نویسی تخصصی Java و Android و همچنین PHP و LARAVEL با همکاری زرین‌پال و کانون کارآفرینی دانشگاه تهران در تاریخ ۱۸ بهمن ماه برگزار می‌شود.

در دوره PHP و LARAVEL شما زبان برنامه‌نویسی سمت سرور PHP و فریم ورک محبوب آن یعنی LARAVEL را یاد خواهید گرفت. زبان PHP بسیار شبیه به زبان C و در نسخه‌های جدبد شبیه به جاوا می‌باشد و به همین دلیل از محبوبیت فراوانی برخوردار است. از مشهورترین نرم‌افزارهای ساخته شده با PHP می‌توان به جوملا، وردپرس، دروپال و… اشاره نمود.

شما با شرکت در این دوره قادر خواهید بود انواع وبسایت‌ها را از صفر برنامه‌نویسی کنید و در شرکت‌های معتبر بصورت برنامه‌نویس تخصصی PHP استخدام شوید.

اندروید (Android) یک سیستم عامل موبایل است که توسط شرکت گوگل توسعه داده می‌شود. امروزه android با داشتن بیش از یک میلیارد کاربر در دنیا سهم قابل توجهی از سیستم عامل‌های تلفن همراه را به خود اختصاص داده است.

در ایران نیز با توجه به جایگاهی که این سیستم عامل در بین مردم دارد هر روز بر استفاده کنندگان آن افزوده میشود. امروزه با ورود گوشی‌های هوشمند در تمامی عرصه‌ها روز به روز استفاده از پتانسیل‌های این سیستم عامل بیشتر مورد تمرکز قرار می‌گیرد به نحوی که شرکت‌ها و استارتاپ‌های بزرگ سعی در راه اندازی انواع اپلیکیشن‌ها در غالب این سیستم ها دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سرفصل‌های هر دو دوره و همچنین ثبت‌نام در دوره از لینک‌های زیر به صفحه اختصاصی کارگاه‌های آموزشی بروید.

دومین دوره جامع برنامه نویسی تخصصی PHP و LARAVEL

دومین دوره جامع برنامه نویسی تخصصی Java و Android

همچنین می‌توانید با کد تخفیف zarinpal با ۱۰ درصد تخفیف در هر کدام از کارگاه‌ها ثبت‌نام کنید.

سلام، من محمد عباسی‌فرد هستم. مدیر محتوا و روابط عمومی سابق زرین‌پال که همیشه سعی می‌کنه یاد بگیره، انجام بده و خوشحال باشه :)

2 دیدگاه On برگزاری دو کارگاه برنامه‌نویسی تخصصی با همکاری کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

پاسخ دهید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.