اتـاق خبـر زرین‌پال

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین شتابدهنده رادمان کیش و زرین‌پال

شتابدهنده رادمان

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین شتابدهنده رادمان کیش (شتابدهنده تخصصی در زمینه شهر هوشمند و تجارت الکترونیک) و زرین‌پال به امضا آقای مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال و آقای محمدامین حقی مدیرعامل شتابدهنده رادمان رسید.

این تفاهم‌نامه به منظور تشریک مساعی در حمایت و گسترش بازار محصولات دانایی‌محور و دانش‌بنیان و همچنین ارائه کمک‌ها و خدمات به مراکز نوآور و موسسات دانش‌بنیان صورت گرفته است.

در این جلسه تبادل نظر پیرامون نهادهای سرمایه‌گذاری در زیست‌‌بوم نوآوری کشور صورت گرفت و خدمات قابل ارائه به طرح‌ها، استارتاپ‌ها، صاحبان ایده، تیم‌ها و شرکت‌های فناور، خلاق و دانش‌بنیان تبیین گشت.

با توجه به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری زرین‌پال بر روی طرح‌های نوآورانه و دانش‌بنیان، و همچنین ظرفیت‌های پلتفرم زرین‌کراود در موضوع جمع‌سپاری مالی و تامین سرمایه برای پروژه‌های دانش‌محور، این تفاهم‌نامه می‌تواند زمینه مناسبی برای کمک به رشد این نوع پروژه‌ها و طرح‌ها باشد.

زرین‌پال با هدف ایجاد دریچه‌ای روشن رو به آینده صنعت تجارت الکترونیک و کمک به رشد اقتصاد دیجیتال ایران به وسیله تسهیل‌گری در توسعه‌ی طرح‌های دانش‌بنیان، مقدمات تامین سرمایه بر روی طرح‌های نوآورانه را در فرآیندی ساده فراهم کرده است.

در این جلسه، به منظور فعال‌سازی ظرفیت‌های زرین‌پال و شتابدهنده رادمان کیش در راستای تحقق اهداف طرفین، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا و تبادل گردید.