اتـاق خبـر زرین‌پال

معرفی مصطفی امیری به عنوان مدیر برتر ارتباط‌گرا در میان مدیران عامل شرکت‌های دانش‌بنیان

گراف دی

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، در چهارمین رویداد و گردهمایی گراف‌دی، مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال به عنوان مدیر برتر ارتباط‌گرا انتخاب و معرفی شد.

در این رویداد ملی که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با شعار «روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر» برگزار شد، علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و جمعی از مدیران ارشد حوزه روابط عمومی و ارتباطات کشور حضور داشتند.

برای اولین‌بار مدیران عامل شرکت‌های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های حوزه فناوری و دانش بنیان بر اساس شاخص‌هایی مانند پاسخگویی، ارتباط و تعامل با رسانه‌ها، فعالیت در رسانه‌های اجتماعی، رضایت‌مندی از مشتریان و در نهایت خلاقیت و نوآوری در فعالیت‌ها، مورد ارزیابی قرار گرفتند تا مدیران برگزیده بعد از انجام ارزیابی‌های تخصصی، به عنوان مدیر ارشد ارتباط‌گرا معرفی و تندیس ویژه رویداد را دریافت کردند.

مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال به عنوان مدیر ارشد ارتباط‌گرا بر اساس فعالیت در رسانه‌های اجتماعی به خصوص توییتر، برگزیده و موفق به دریافت تندیس گراف‌دی شد.

سید جواد ساداتی‌‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران عامل شرکت‌های پاکسان، بیمه سرمد، اتاقک، آسیاتک، رنگین نانو و چارگون از دیگر برگزیدگان این رویداد بودند.