اتـاق خبـر زرین‌پال

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین زرین‌پال و صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین

صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین و زرین‌پال به امضا آقای علی امیری رییس هیئت مدیره زرین‌پال و آقای محمود ضیایی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین رسید.

این تفاهم‌نامه به منظور تشریک مساعی در حمایت و گسترش بازار محصولات دانایی‌محور و دانش‌بنیان و همچنین ارائه کمک‌ها و خدمات به مراکز نوآور و موسسات دانش‌بنیان صورت گرفته است.

در این جلسه تبادل نظر پیرامون نهادهای سرمایه‌گذاری در زیست‌‌بوم نوآوری کشور صورت گرفت و خدمات قابل ارائه به طرح‌ها، استارتاپ‌ها، صاحبان ایده، تیم‌ها و شرکت‌های فناور، خلاق و دانش‌بنیان تبیین گشت.

با توجه به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری زرین‌پال بر روی طرح‌های نوآورانه و دانش‌بنیان، و همچنین ظرفیت‌های پلتفرم زرین‌کراود در موضوع جمع‌سپاری مالی و تامین سرمایه برای پروژه‌های دانش‌محور، این تفاهم‌نامه می‌تواند زمینه مناسبی برای کمک به رشد این نوع پروژه‌ها و طرح‌ها باشد.

زرین‌پال با هدف ایجاد دریچه‌ای روشن رو به آینده صنعت تجارت الکترونیک و کمک به رشد اقتصاد دیجیتال ایران به وسیله تسهیل‌گری در توسعه‌ی طرح‌های دانش‌بنیان، مقدمات تامین سرمایه بر روی طرح‌های نوآورانه را در فرآیندی ساده فراهم کرده است.

در این جلسه، به منظور فعال‌سازی ظرفیت‌های زرین‌پال و صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین در راستای تحقق اهداف طرفین، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا و تبادل گردید.