اتـاق خبـر زرین‌پال

زرین‌پال، عضو جدید سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران

به نقل از شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران؛ با تأیید بانک مرکزی ج. ا. ا، شرکت زرین پال به عنوان عضو جدید به سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران پیوست.

این شرکت که پیش از این خدمات آنلاین را به کاربران خود ارائه می‌نمود، در جهت توسعه خدمات و با مشارکت در پروژه‌های زرین‌پلاس، زرین‌لند و قسطی‌کارت، ارائه خدمات BNPL و لندتک را در دستورکار خود قرار داده است. به طوری که کاربران قادر خواهند بود در کنار استفاده از خدمات پرداخت آنلاین ، مدل‎‌های متنوعی از پرداخت‌های اعتباری کوتاه مدت و بلند مدت را بر حسب نیاز انتخاب و استفاده نمایند. ارائه این خدمات که مستلزم اعتبارسنجی و دریافت گزارش اعتباری اشخاص از شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران بوده، به توسعه کسب‌و‌کار پذیرندگان طرف قرارداد هم کمک شایانی خواهد نمود.


عضویت زرین پال در سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، همانند دیگر فعالان حوزه لندتک و BNPL، این امکان را به این شرکت می‌دهد تا ضمن ارسال اطلاعات رفتاری اعتباری کاربران، جهت کاهش نرخ نکول و مطالعات معوق و انباشت ‌شده، از گزارش‌های اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، جهت مدیریت ریسک عملیاتی خود از محل احتمال نکول بهره‌مند گردد.