تسهیم

تقسیم و واریز مبلغ به شرکای تجاری

سرویس تسهیم، بهترین روش برای مدیریت وجوه حاصل از تراکنش‌های صورت پذیرفته بر روی کسب‌وکار شماست؛ با استفاده از این سرویس شما می‌توانید درآمد حاصل از فروش محصولات‌ خود را با نسبت‌ها و مبالغ دلخواه و متفاوت به شرکای تجاری خود واریز کنید و پیچیدگی‌های امور بیمه و مالیاتی خود را به زرین‌پال بسپارید.

تسهیم فردایی

به کمک این سرویس می‌توانید از مجموع مبالغ پنل کاربری خود، مبلغی را برای انتقال به هر یک از شرکای تجاری خود تعیین کنید تا روز بعد از ثبت درخواست (در صورت انتخاب تسویه‌حساب روزانه)، به حساب ایشان واریز شود. در این روش محدودیتی برای تعداد و مبلغ واریزی، تعداد شرکای تجاری و حتی حساب‌های بانکی انتخابی وجود ندارد و در طی یک روز می‌توان درخواست‌های متعددی برای تسهیم فردایی ثبت نمود.

مدیریت ساده امور مالی

شما به عنوان صاحب کسب و کار مراودات مالی متعددی با ذی‌نفعان خود دارید، تسهیم فردایی به شما کمک می‌کند تا مدیریت امور واریزی کسب و کار خود را با دقت و سرعت بیشتری پیش ببرید.

تسهیم فردایی چطور کار می‌کند؟

برای مثال اگر از فروش محصولات خود طی روزهای گذشته مبلغ ۵۰ میلیون تومان در پنل شما موجود است، می‌توانید درخواست انتقال وجه از هر میزانی از آن (تبلیغات ۵ میلیون تومان، تنخواه ۱۰ تومان و غیره) را در پنل زرین‌پال ثبت کنید تا یک روز بعد از ثبت درخواست، (در صورت انتخاب تسویه‌حساب روزانه) به حساب شرکای تجاری شما واریز شود.

واریز آنی وجه

به کمک استفاده هم‌زمان از دو سرویس «تسویه‌حساب پیش از موعد» و «تسهیم»، مبالغ مورد نظر خود را به‌صورت «آنی» به حساب شرکای تجاری خود واریز کنید.

تسهیم روی تراکنش

به کمک این سرویس، مبلغ هر تراکنش دقیقا در همان لحظه‌ی پرداخت مشتری، به صورت خودکار و بر اساس نسبت‌هایی که در زمان تراکنش به زرین‌پال ارائه نموده‌اید تقسیم شده و بعد از انجام تراکنش در اولین دوره‌ای که برای تسویه‌حساب در پنل خود انتخاب کرده‌اید، به حساب شرکای تجاری واریز می‌شود.

تسهیم روی تراکنش چطور کار می‌کند؟

برای مثال، اگر درخواست داده‌اید که در صورت موفق بودن یک تراکنشِ ۱۰۰,۰۰۰ تومانی، ۷۰,۰۰۰ تومان از آن به شریک تجاری شما واریز شود، در زمان تسویه وجوه توسط شاپرک، ۳۰,۰۰۰ تومان به حساب شما و ۷۰,۰۰۰ تومان به حساب او واریز می‌شود.

تعرفه

درخواست‌های مربوط به تسهیم فردایی به صورت مبالغ ۱۰۰ میلیون تومانی ثبت می‌شوند. کارمزد استفاده از این سرویس به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان؛ ۵۰۰ تومان به علاوه ۰.۱ درصد از مبلغ هر تراکنش خواهد بود.

قابل اعتمادترین راه تسهیم درآمد

مناسب برای

شروع فعال‌سازی

با کلیک بر روی دکمه زیر درخواست برای فعال‌سازی و استفاده از این سرویس را از طریق تیکت ثبت کنید.

ثبت درخواست

پرسش‌های متداول

استفاده از سرویس تسهیم، دارای محدودیت نمی‌باشد و شما می‌توانید برای هر تعداد تسهیم در روز درخواست خود را ثبت نمایید.
محدودیتی برای تعریف شماره شبای شرکای تجاری و ذی‌نفعان شما وجود ندارد.
این مبالغ در اولین دوره از دوره‌ای که برای تسویه‌حساب در پنل کاربری خود انتخاب کرده‌اید به حساب شرکای تجاری شما واریز می‌شود. برای مثال اگر دوره تسویه‌حساب خود را به صورت هفتگی انتخاب کرده باشید، در اولین روز بعد از سررسید موعد تسویه‌حساب، واریز انجام می شود.