تسویه‌حساب پیش از موعد زرین‌پال

دریافت موجودی قابل تسویه در سریع‌ترین زمان

با استفاده از این سرویس می‌توانید موجودی قابل تسویه خود را تا سقف حداکثر ۱۰ میلیون‌ تومان، در حساب بانک آینده به صورت «آنی» و در سایر حساب‌های بانکی در اولین سیکل پایا شاپرک دریافت کنید.

توجه: این سرویس موقتا غیرفعال می‌باشد.

سرویس تسویه‌حساب پیش از موعد

کوتاه‌سازی زمان تسویه‌ و حفظ جریان نقدینگی برای کسب و کارها مهم ترین عامل شکل‌گیری سرویس جدید زرین‌پال با عنوان «تسویه‌حساب پیش از موعد» بوده است، با این هدف که افراد بتوانند بعد از ثبت درخواست، موجودی قابل تسویه خود را در حساب بانکی متعلق به بانک آینده به صورت «آنی» و در حساب‌های متعلق به سایر بانک‌ها در «اولین سیکل پایا شاپرک» دریافت کنند.

تعرفه سرویس تسویه‌حساب پیش از موعد

درخواست‌های مربوط به این سرویس به صورت مبالغ ۱۰۰ میلیون تومانی ثبت می‌شوند و کارمزد استفاده از این سرویس به ازای ثبت درخواست تسویه برای هر ۱۰۰ میلیون تومان؛ ۲۰۰۰ تومان به علاوه ۰.۳ درصد از مبلغ هر تراکنش خواهد بود.

خالص قابل تسویه ۱ میلیون تومان ۵ میلیون تومان ۱۰ میلیون تومان
کارمزد ۵،۰۰۰ تومان ۱۶،۰۰۰ تومان ۳۲،۰۰۰ تومان

شروع فعال‌سازی

با کلیک بر روی دکمه زیر، درخواست برای فعال‌سازی و استفاده از این سرویس را از طریق تیکت ثبت کنید.

توجه: این سرویس موقتا غیرفعال می‌باشد.
ثبت پیش درخواست

پرسش‌های متداول

بله، اما در صورت تسویه به حساب بانکیِ متعلق به بانک آینده، دریافت وجه به صورت «آنی» و در حساب‌های متعلق به سایر بانک‌ها واریز وجه در «اولین سیکل پایای شاپرک» انجام خواهد شد.
خیر شماره شبا وارد شده در پنل کاربری باید حتما متعلق به نام پذیرنده باشد.
حداقل مبلغ درخواستی برای هر بار درخواست تسویه پیش از موعد ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر آن ۱۰۰ میلیون تومان است. توجه داشته باشید مبلغ درخواستی برای این تسویه حساب باید با ضریب ۵۰۰ هزار تومان وارد شود.
هر کاربر مجاز است روزانه تا حداکثر ۸ درخواست تسویه پیش از موعد با سقف ۱۰۰ میلیون تومان، در مجموع ۸۰۰ میلیون تومان در پنل خود ثبت نماید.
ثبت درخواست تسویه حساب پیش از موعد در پنل کاربری تنها از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۱ شب مجاز است.