بدون مرز.

بدون مرز.

بدون مرز.

مدرن‌تر. جامع‌تر. یکپارچه‌تر. در‌ دسترس‌تر.

مدرن‌تر. جامع‌تر. یکپارچه‌تر. در‌ دسترس‌تر.

مدرن‌تر. جامع‌تر. یکپارچه‌تر. در‌ دسترس‌تر.

نمایش کامل ویـدیـو

نمایش کامل ویـدیـو

نمایش کامل ویـدیـو

بیانیه

زرین‌پالِ امروز، بدون مرز است.

تمام رویدادهای بزرگ و سرنوشت‌ساز نسل انسان، در ساختن یا برداشتن مرزها است. از برداشته شدن مرز بین بهشت و سیبی که گاز زده شد، تا قلمرو سازی انسان‌ها برای یکدیگر. از کشیده شدن دیوارهای بین غرب و شرق یا شمال و جنوب تا برداشتن مرز‌‌ها و چارچوب‌های ذهنی برای اختراع‌های ناجی نسل بشر. از برداشته شدن مرز بین زمین و کهکشان‌ها تا مرز بین خشکی و دریا. از برداشته شدن فاصله‌ بین انسان‌ها به وسیله اینترنت، تا خط کشی و محدود شدن توسط اینترنت. از اختراع پول و بانک‌های مرکزی، تا تمرکز زدایی و برداشته شدن مرزها توسط رمز ارزها و فناوری بلاک‌چین. از برداشته شدن مرز بین انسان و هوش مصنوعی تا مرز باریک بین حقیقت و دروغ. از برداشته شدن مرز بین فناوری‌ و نیازهای نسل انسان تا کشیدن مرزهای بدون نیاز در فناوری‌های مالی.

مرز، یک مفهوم انتزاعی در ذهن انسان است. این مفهوم قدرتمند در ذهن همه ما هرگونه که معنا شود، رفتارمان هم همانگونه می‌شود. هر معنایی که برای آن بسازیم، آن را به یک مفهوم خوب یا بد، درست یا غلط، محدودکننده یا حافظ بقا و هر دو مفهوم رو‌به‌روی هم تبدیل می‌کند. اما آیا می‌توان مرز دقیقی بین آنها ساخت؟ آیا مرز دقیقی بین درست و اشتباه وجود دارد؟ یا اینکه ما با طیفی از درست‌ها و غلط‌ها مواجه هستیم. در نتیجه هر زمانی برای بازتعریف مرزهای ذهنی، زمان نوآوری است.

زرین‌پال از آغاز تا امروز و در آستانه ۱۴ سالگی‌اش، بر همین باور استوار بوده است که مرز بین سیاهی و سفیدی یعنی طیف وسیعی از رنگ‌ها. زرین‌پالِ امروز طیفی از رنگ‌ها و اشکال هندسی است که هر کدام برای توانمند کردن کسب‌وکارهای آنلاین و چرخاننده اقتصاد دیجیتال طراحی شده‌اند. امروز رنگ زرد همیشگی زرین‌پال، در کنار رنگ‌های دیگر معنا پیدا می‌کند. امروز زمان بازطراحی و بازتعریف مرز‌هاست.

زرین‌پالِ امروز با جریان پرقدرت همیشه‌اش، جریان‌سازِ جریان‌های تازه‌ای است که می‌خواهد با همراهی تمام کسب‌وکارها، به این جریان‌ها قدرت ببخشد و رویدادهای بزرگ و سرنوشت‌سازی را با شما بسازد. زرین‌پال امروز «بدون مرز» است.

1402

۱۳96

۱۳۸۹

1402

۱۳96

۱۳۸۹

هویت بصری

نیم نگاهی به هویت بصری جدید زرین‌پال

بدون

مــــرز.

zarinpal.com

م‌ا

Gradient

Zarin

ZarinPal

تایید و ادامه

تایید و ادامه

تایید و ادامه

1389

آخرین‌ها

آخرین رویدادها

اولین نفر از آخرین رویداد‌ها، رونمایی‌ها و اتفاقات جدید باخبر شوید

© ‌‌زرین‌پال ۱۴۰۲-۱۳۸۹