درگاه پرداخت زرین‌پال

درگاهی رو به دنیای پرداخت

داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی زمانی کافیست که چندین درگاه روی آن فعال باشد تا بتوان هوشمندانه از آنها بهره برد. درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال با اتصال به تمام PSPها، کسب‌و‌کار آنلاین شما را به دنیایی از فناوری‌های مالی وارد می‌کند.

ورود به درگاه
پرداخت ۱۰۰ هزار تومانبا استفاده از کارت‌های شتاب خود از هر بانکی، می‌توانیدمبلغ مورد نظر را با امنیت و سرعت بیشتر پرداخت کنید.%ردردریسلرuser@zarinpal.comافزایش اعتبار کاربرناصر یوسف‌پور۴۰۶۴۱۷۷۰پرداخت با کارتپرداخت موبایلیکیف‌پول

زرین‌لینک

پرداخت در شبکه‌های اجتماعی

زرین‌پال کمک می‌کند تا تجارت الکترونیک روز به روز گسترده‌تر شود و ابزار مناسبی باشد حتی برای کسب‌وکارهای مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی، ابزاری قدرتمند و قابل اعتماد برای داشتن تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید و فروش در فضای آنلاین و الکترونیک.

ساخت زرین‌لینک

زرین‌گیت

درگاه مستقیم پرداخت آنلاین

زرین‌گیت زرین‌پال درست مثل سیاه‌چاله عمل می‌کند.گاهی لازم است بعد از کلیک بر روی گزینه‌ی پرداخت، مستقیم وارد صفحه‌ی پرداخت بانک (PSP) شد و صفحه‌ی پرداخت زرین‌پال در بین راه برای کاربر به نمایش گذاشته نشود. زرین‌گیت زرین‌پال درست مثل سیاه‌چاله عمل می‌کند.

درخواست زرین‌گیت

لینک شخصی

پرستیژ اجتماعی پرداخت شما

زندگی انسان‌ها همواره دست‌خوش تغییرات همسو با پیشرفت تکنولوژی است. زمان استفاده از سرویس‌های آنلاین برای تسهیل امور مالی اشخاص حقیقی همین حالاست. استفاده از لینک شخصی پرداخت امن‌تر و سریع‌تر از کارت بانکی شخصی است.

ایجاد لینک شخصی

زرین‌کارت

طلایی‌ترین کارت بانکی

زرین‌کارت یک کارت بانکی با تمام ویژگی‌های یک کارت عابربانک است که داشتن این کارت بانکی برای کاربران زرین‌پال و تسویه حساب به زرین‌کارت مساوی است با نصف شدن کارمزد آنها و سریع‌تر شدن مدت زمان لازم برای تسویه حساب.

دریافت زرین‌کارت