کارمزد

شروع یک بازی بُرد بُرد

ما در زرین‌پال به بازی بُرد بُرد اعتقاد داریم، کاربران جدید زرین‌پال پس از عضویت می‌توانند پایداری سرویس‌های متنوع زرین‌پال را بیازمایند و در ماه اول به صورت کاملا رایگان و بدون کسر کارمزد تسویه حساب کنند. در ادامه لیست تعرفه‌های زرین‌پال در هنگام تسویه حساب با رویه‌ی زیر دنبال خواهد شد تا ما و شما همراه هم در تجارت الکترونیک به صورت موازی رشد کنیم.
نوع تسویه حساب
کارمزد ۱٪
کارمزد ۰.۵٪
رایگان
کارمزد
تسویه حساب در ماه اول
__
__
تسویه حساب به زرین کارت
__
__
تسویه حساب به حساب بانکی
__
__
تسویه حساب در سه شنبه های طلایی
__
__

توضیحات تکمیلی:

مبالغ تمام تراکنش‌های صورت گرفته از طریق درگاه پرداخت شما وارد کیف‌پول شما در زرین‌پال می‌شود.
هر زمان که نیاز به تسویه‌ حساب باشد، درخواست تسویه حساب می‌تواند به حساب بانکی شما صورت گیرد یا به زرین‌کارت شما که طبق جدول بالا هنگام تسویه حساب مقدار کارمزد مشخص شده از کل مبلغ تسویه شده کسر می‌گردد.
اگر کاربر سطح نقره‌ای باشید زمان انتقال وجه بین ۱ تا ۴ روز کاری می‌باشد و اگر کاربر سطح طلایی باشید، انتقال وجه بین ۱ تا ۲ روز کاری صورت می‌گیرد که همواره سعی ما برای تسویه حساب کمترین زمان ممکن است.
البته ناگفته نماند که زمان انتقال وجه برای کاربران دارای زرین‌کارت هنگام تسویه حساب و مبلغ ۳ میلیون تومان در هر روز یک بار آنی و مابقی تراکنش‌ها از یک دقیقه تا ۱۲ ساعت است.
در صورت تسویه حساب به زرین‌کارت اگر از قابلیت سه‌شنبه‌های طلایی استفاده کنید کاملا رایگان و بدون کارمزد انتقال وجه صورت می‌گیرد و زمان تسویه حساب در حالت سه‌شنبه‌های طلایی سه‌شنبه پیش رو خواهد بود. لازم به ذکر است که سه‌شنبه‌های طلایی از دوشنبه ساعت ۱۲ ظهر تا سه‌شنبه شب غیرفعال می‌شود.
قدم اول کسب‌وکار آنلاین‌تان را محکم برداریدثبت نام کنید