یک تغییر کوچک، برای یک نتیجه بزرگ!

زرین لینک،‌ لینک ساده شده یک درگاه پرداخت اینترنتی است که پرداخت در اینستاگرام و تلگرام را برای خریداران امن‌تر و آسان‌تر می‌کند. فروشندگان نیز می‌توانند در پنل مدیریتی زرین‌پال، تراکنش‌های مربوط به هر محصول را بررسی کنند.
با زرین لینک، پرداخت را برای مشتریان راحت‌تر کنید تا در روزهای آخر سال فروش بیش‌تری داشته باشید!

Asset 3

یک تغییر کوچک و بدون هزینه ایجاد کنید

کافی است در زمان پرداخت مشتری، به‌جای کارت‌به‌کارت از زرین لینک استفاده کنید!

1

Fill 130

افزایش فروش بزرگ داشته باشید

Asset 6

اولین قدم برای افزایش فروش در شلوغی‌های پایان سال، نظم دادن تراکنش‌ها است که منجر به مدیریت ساده‌تر می‌شود. در پنل مدیریتی زرین‌پال، می‌توانید تراکنش‌های هر محصول را براساس تاریخ، مبلغ و نام خریدار به آسانی بررسی کنید.

2

Fill 132

2

بهینه‌سازی نرخ تبدیل، از مهم‌ترین راه‌های افزایش فروش در اینستاگرام است. با قرار دادن زرین لینک در استوری یا تگ قیمت اینستاگرام، می‌توانید به‌سرعت بازدیدکنندگان را به سمت خرید محصول هدایت کنید.

Fill 134

3

Fill 136

برای افزایش فروش و انتقال وجه محصولات با قیمت بالاتر از ۳ میلیون تومان و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به خودپرداز، می‌توانید از زرین لینک استفاده کنید.

4

Fill 138

حفظ ارتباط با مشتریان قدیمی درحالی‌که می‌تواند فروش شما را به‌صورت مستمر افزایش دهد، راه کم‌هزینه‌تری نسبت به جذب مشتری تازه است. در پنل زرین‌پال می‌توانید نام، آدرس ایمیل و شماره تماس خریدار هر محصول را مشاهده کنید.

5

Fill 140
Fill 237

با زرین لینک در روزهای نزدیک عید،‌ فروش خود را افزایش دهید و شلوغی‌های آخر سال را بهتر مدیریت کنید. تعرفه انتقال وجه با زرین لینک و لینک شخصی تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۹۹ رایگان است.

برای ساخت زرین لینک ابتدا عضو زرین‌پال شوید

Fill 258