دسته بندی : جوملا | افزونه جومبانک رایگان همراه با زرین پال در جوملا

افزونه جومبانک رایگان همراه با زرین پال در جوملا

آخرین بروزرسانی تیر 15, 1398.


جومبانک - افزونه جامع پرداخت و امور مالی جوملا


بنر جومبانک


بدون شک می توان گفت جومبانک کاملترین و جامع ترین افزونه پرداختی و امور مالی جوملا و وردپرس نه تنها در ایران بلکه در دنیا است. با استفاده از جومبانک شما می توانید تمام نیاز های پرداختی و امور مالی و حسابداری خود را بدون استفاده از افزونه دیگر برطرف نمایید. درواقع شما با جومبانک می توانید فروشگاه و افزونه فروشگاهی سایتتان را به راحتی به درگاه وصل کنید و بسیاری امکانات دیگر بهره‌مند شوید


جومبانک در دو نسخه رایگان و حرفه ای ارائه شده است و با نسخه جوملا 2.5 و جوملا 3.0 به بالا سازگاری کامل دارد. بر روی نسخه رایگان شما می توانید از درگاه پرداخت زرین پال برای اتصال سایتتان به درگاه پرداخت استفاده نمایید.


نسخه نمایشی مدیریت نسخه نمایشی بخش کاربری


امکانات جومبانک کاملا سازگار بر اساس قوانین نماد اعتماد الکترونیک بوده و شما براحتی می توانید با آن مراحل دریافت نماد اعتماد را طی کنید.


استفاده از جومبانک بسیار ساده است و بدون نیاز به هیچ دانش فنی و برنامه نویسی می توان از تمام امکانات آن استفاده نمود. بخش آموزش های جومبانک در سایت جومی بسیار کامل بوده و روزانه در حال ایجاد و بروزرسانی مطالب آموزشی جدید است.


جومبانک بر اساس نیاز کاربران و پیشنهادات و نظرسنجی هایی که شرکت جومی از کاربران دریافت می کند بصورت مداوم در حال بروزرسانی، ارتقاع و بهبود است.


در این مقاله بصورت خلاصه فقط به امکانات جومبانک رایگان می پردازیم و برای جزئیات بیشتر آن می توانید به صفحه توضیحات جامع جومبانک مراجعه کنید.


اتصال به تمام فروشگاه سازها و افزونه هایی که نیاز به درگاه دارند


افزودن افزونه جدید


جومبانک یک افزونه جامع است و با نصب آن شما از نصب هر پلاگین و افزونه دیگری بی نیاز خواهید بود و برای اتصال هر درگاه پرداخت به سایتتان و برای استفاده از هر امکان و ویژگی پرداختی دیگر نیازی به نصب پلاگین و افزونه جداگانه نخواهید داشت.


شما با نصب جومبانک در واقع تمام فروشگاه سازها و افزونه های سایتتان که به پرداخت نیاز دارند را بصورت یک پارچه می توانید به همه درگاه پرداخت متصل نمایید.


در ادامه فهرست افزونه های جوملا که نیاز به درگاه پرداخت دارند و با جومبانک سازگار هستند را مشاهده می کنید، شما با  جومبانک می توانید بدون هزینه اضافی تمام افزونه های زیر را به درگاه‌ زرین پال متصل نمایید. اگر افزونه‌ای مد نظر شماست که در فهرست زیر قرار ندارد لطفا با پشتیبانی سایت جومی مطرح نمایید تا در کمتر از ۲۴ ساعت آماده و تقدیمتان شود. • ویرچومارت (Virtuemart)

 • آراس فرم (RS Form)

 • کی۲ استور (K2 Store)

 • هیکاشاپ (Hikashop)

 • جومشاپینگ (JoomShoping)

 • آراس ممبرشیپ (RS Membership)

 • ایشاپ (Eshop)

 • دی‌جی کلاس فیلدز (DJ Classfields)

 • جی۲ استور (J2 Store)

 • فایل شاپ جومینا (چارفایل ۲)

 • فروش فایل جومینا (QuickSell File)

 • رزرو دکتر جومینا ۲ (Joomina Doctor)

 • سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying)

 • گورو (Guru)

 • جوم‌بری (Joombri)

 • دیجی کام (DigiCom)

 • ممبرشیپ پرو (Membership pro)

 • جی‌بیزینس دایرکتوری (J-BusinessDirectory)

 • جی‌بی جابز- جوم‌به (Joombah)

 • پی پلنز (Payplans)

 • ویک ایونتس (Vik Events)

 • ویک بوکینگ (Vik Booking)

 • ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments)

 • اینووس منیجر (Invoice manager)


 


امکان ایجاد پیش فاکتور و صورتحساب اختصاصی برای یک کاربر


پیش فاکتور جومبانک


شما می توانید برای کاربر مورد نظرتان پیش فاکتور با توضیحات، مشخصات و... ایجاد نمایید. پس از ایجاد پیش فاکتور این امکان وجود دارد تا پیامی از طریق ایمیل و پیامک به صورت خودکار برای کاربر ارسال شود. کاربر از طریق لینک یا کد پیگیری که برایش ارسال شده و یا از طریق پنل کاربری خود پیش فاکتور را مشاهده نموده و اقدام به پرداخت آن می نماید.


ویژگی کد تخفیف


کد تخفیف جومبانک


با این ویژگی می توانید برای کاربران کد تخفیف بر اساس درصد یا مبلغ ثابت در نظر بگیرید و به آنها امکان استفاده از کد تخفیف را با آپشن های مختلف مانند تاریخ شروع، تاریخ پایان، تعداد، سقف تخفیف بر اساس مبلغ ثابت یا سقف تخفیف بر اساس درصد و بسیاری امکانات دیگر در نظر بگیرید.


۳ ماژول و ابزار کاربردی جانبی


علاوه بر هسته جومبانک این افزونه دارای ۳ ماژول و افزونه کاربردی است :


۱- ماژول پیش فاکتور: کاربر بر کد پیش فاکتور را در آن وارد می کند سپس می تواند پیش فاکتور را مشاهده و پرداخت کند.


۲- ماژول پرداخت مستقیم: این ماژول برای پرداخت هزینه های متفرقه و خدمات کاربرد دارد مثلا شما از کاربر می خواهید از طریق این ماژول مبلغ خاصی را واریز نماید. پرداخت از طریق این ماژول به دو صورت انجام می شود. حالت اول به این صورت است که کاربر هزینه را به صورت دستی و به دلخواه وارد می کند و آن را واریز می نماید و حالت دوم به این صورت است که شما فیلد های از پیش آماده ای تعریف می کنید با قیمت های مشخص مثلا: هزینه انتقال: ۱۰ هزار تومان، هزینه ویرایش ۳۰ هزار تومان. سپس کاربر یکی از این فیلد ها و گزینه های شما را انتخاب می کند و اقدام به پرداخت می کند. البته شما می توانید از هر دو حالت پرداخت، به صورت همزمان نیز در این ماژول استفاده نمایید.


پرداخت مستقیم جومبانک


۳- ماژول فروش محصول: ماژول فروش محصول یک ماژول بسیار ساده برای سایت هایی که نیاز به سیستم فروش پیچیده ‌ای ندارند و محصولات کمی دارند قابل استفاده است. در این ماژول شما می توانید یک محصول با تصویر و توضیحات ثبت نمایید و کاربر آن را تهیه کند. برای سایت های تازه تاسیس که می خواهند مراحل دریافت نماد اعتماد را طی کنند این ماژول بسیار کاربردی است.


مشاهده یک پارچه فاکتورها، صورت‌حساب‌ها و پرداخت ها در بخش کاربری


صفحه تراکنش‌های کاربری جومبانک


اگر از افزونه فروشگاهی در سایتتان استفاده کرده باشد برای نمایش و پیگیری تراکنش ‌ها، نمایش و چاپ فاکتور و... در بخش کاربری تا امروز مشکلات متعددی داشته‌اید و در صورت استفاده از چند افزونه مطمئنا مشکلات چند برابر بوده.


با استفاده از جومبانک شما حتی اگر از ۲۰ افزونه فروشگاهی هم در سایتتان استفاده کنید، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و کاربرانتان می توانند در بخش کاربری بسیار جذاب و حرفه‌ای تمام پرداخت هایشان را در یک بخش کاملا یکپارچه و بسیار منظم مشاهده و مدیریت کنند.

بخش کاربری جومبانک توسط مدیر سایت قابل ویرایش و اختصاصی سازی بوده و امکانات بسیار خوبی برای آن در اختیار مدیر قرار گرفته است.


ایجاد خودکار پیش فاکتور و فاکتور رسمی با سربرگ


فاکتور جومبانک


به صورت خودکار برای هر تراکنش قبل از پرداخت، پیش فاکتور و بعد از پرداخت، فاکتور صادر می‌شود و کاربر می تواند قبل از انجام پرداخت پیش فاکتور و بعد از انجام پرداخت فاکتور مربوطه را مشاهده و چاپ نماید. فاکتور و پیش فاکتور نمایش داده شده تمام گزینه‌های مرسوم قانونی برای فاکتورهای رسمی را داشته و توسط مدیر به صورت کامل قابل ویرایش و اختصاصی سازی است. برای گرفتن نماد اعتماد ارائه فاکتور رسمی به مشتریان الزامی است که این افزونه آن را در اختیار شما قرار داده است. همینطور امکان ارسال این موارد توسط ایمیل نیز برای کاربر و مدیر وجود دارد


آمار‌های نموداری و مقایسه‌ای در بخش مدیریت


گزارشات آماری ۱


در داشبورد جومبانک می توانید جمع درآمد ماه جاری و میزان رشد درآمد را مشاهده نمایید، در این صفحه نمودار مبلغ و تعداد درآمد هفت روز گذشته به صورت روزانه و ۴ ماه گذشته به صورت ماهانه نمایش داده می شود.


گزارشات آماری ۲


همینطور در منوی گزارشات نموداری نیز می‌توانید ریز تراکنش‌ها را به صورت روزانه، ماهانه و سالانه  بر روی نمودار مشاهده و بر اساس فیلترینگ پیشرفته‌ای که وجود دارد تراکنش ها را بر اساس موارد مختلف فیلتر نموده و گزارش نموداری مربوط به آن را مشاهده نمایید.


گزارش گیری و فیلترینگ فوق حرفه‌ای تراکنش‌ها


فیلترینگ


در بخش تراکنش‌ها شما می توانید تراکنش‌ها را بر اساس موارد مختلف از جمله: ایمیل، نام کاربر، نام محصول، مبلغ تراکنش، افزونه فروشگاهی، درگاه پرداخت، کد تخفیف، تاریخ و بسیاری گزینه‌های موجود دیگر فیلتر کنید و از نتیجه آن گزارش تهیه نموده و یا نمودار آن را مشاهده نمایید.


این ویژگی می تواند شما در جریان میزان فروش یک محصول خاص یا میزان استفاده از یک کد تخفیف خاص و بسیاری موارد دیگر قرار دهد و در هدف گذاری آینده سایتتان کمک شایانی به شما بکند.


اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک


جومبانک امکان ارسال ایمیل و پیامک به کاربر و مدیر در تمام مراحل تراکنش از جمله ساخت پیش فاکتور، پرداخت موفق، ایجاد صورت حساب و... را می دهد، متن های ارسالی با متغیرهای متنوع توسط مدیر قابل تغییر و اختصاصی سازی است همینطور می توانید ظاهر ایمیل را به شکل دلخواه خود اصلاح نمایید، البته قالب استایل زیبایی به صورت پیش فرض برای ایمیل های ارسالی طراحی شده است که می توانید از همان استفاده کنید.


امکان اختصاصی سازی کامل تمام بخش‌های جومبانک


جومبانک امکان ویرایش و اختصاصی سازی را به صورت کامل در اختیار مدیر وبسایت قرار می‌دهد. می‌توانید تمام کلمات، جملات، متن‌ها، ظاهر ایمیل‌ها، پیامک‌ها و هر چیز دیگری که نیاز به تغییر ظاهر آن وجود دارد اختصاصی نمایید. فونت فارسی ایران سنس با لایسنس اورجینال دیگر در افزونه جای داده شده که می توانید در سایت استفاده نمایید و این کابوس همیشگی نیاز به دانش فنی برای کد نویسی و اختصاصی سازی با استفاده از جومبانک برای همیشه تمام خواهد شد.


طراحی کاملا بهینه و ریسپانسیو، سازگار با انواع نمایشگر‌ها


جومبانک طراحی بهینه داشته و کاملا با قوانین و افزونه‌های سئو سازگار است. صفحات مربوط به جومبانک کمترین حجم ممکن را دارند. تمام صفحات کاربری و مدیریت ریسپانسیو و واکنشگرا بوده و با تمام نمایشگر‌های کامپیوترهای خانگی، لپ‌تاپ ، موبایل و تبلت با هر اندازه و سایزی سازگاری دارد. صفحات جومبانک با تمام مرورگر‌های رایج سازگاری کامل دارند.


افزونه کاملا ایمن با آپدیت خودکار و مستقیم


بروزرسانی


در جومبانک سعی شده همه چیز به سادگی قابل انجام باشد. در صورت ارائه نسخه جدید جومبانک، در منوی داشبورد پیامی مبنی بر انتشار نسخه جدید نمایش داده خواهد شد، با یک کلیک می توانید کامپوننت و یا افزونه های جانبی موجود در جومبانک را به روز رسانی نمایید. از آنجا که جومبانک به بخش مالی یک سایت مربوط می شود امنیت آن بسیار حساس است. جومبانک بارها مورد تست های هک و امنیت تیم برنامه نویسی جومی قرار گرفته است و خوشبختانه کاملا ایمن می باشد، و در ادامه نیز این تست ها و آزمایشات به صورت مداوم وجود خواهد داشت. معماری و کد نویسی جومبانک از لحاظ امنیت ۱۰۰٪ تضمین شده است.


کاملا چند زبانه و پشتیبانی از زبان‌های راست‌چین و چپ‌چین


جومبانک به صورت کاملا چند زبانه (فارسی، انگلیسی و ...) طراحی شده و قابلیت استفاده در زبان‌های مختلف به صورت همزمان را نیز دارد. استایل و سی‌اس‌اس جومبانک طوری طراحی شده که هم با زبانه‌های راست‌چین (RTL) و هم با زبان های چپ چین (LTR) سازگاری کامل داشته باشد.جومبانک در آینده نزدیک برای درگاه‌های پرداخت بین المللی و کاربران دیگر کشور‌های جهان نیز ارائه خواهد شد.


پشتیبانی سریع و نامحدود گروه جومی


شما اگر استفاده کننده هر کدام از نسخه های جومبانک باشید و حتی اگر محصول شما منقضی شده باشد، می توانید از خدمات پشتیبانی گروه جومی استفاده نمایید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. اگر ایده‌، نظر و یا امکان جدیدی روی جومبانک مد نظرتان باشد مطمئن باشید گروه جومی با افتخار و در کمترین زمان ممکن آن را پیاده سازی خواهد نمود.


توجه: از آنجا که جومبانک برای نصب و بروزرسانی درون برنامه ای و استفاده از امکانات نیاز به فعالسازی دارد. لازم است تا آن را بصورت مستقیم از سایت گروه جومی دریافت نموده و نصب نمایید تا بتوانید از تمام امکانات و پشتیبانی نامحدود افزونه بهره مند شوید.
در فیلم آموزش نصب و فعالسازی جومبانک رایگان و درگاه زرین پال در جوملا شرح داده شده استارسال نظر