قـــــــهرمان
کـسب و کار
خودت باش

وبینارهای تخصصی زرین‌پال

شاید ایده‌‌‌ی راه‌اندازی و رشد و توسعه یک کسب و کار در نگاه اول راحت باشد، ولی برای قهرمان شدن در کسب و کار خود، مسیر سختی پیش‌ رو دارید، به ویژه در شرایط کنونی که فعالیت بسیاری از مشاغل تحت تاثیر ویروس کرونا با رکود مواجه شده است. زرین‌پال با هدف حمایت از کسب و کار شما در اوضاع نابسامان اقتصادی این روزها، مجموعه‌‌‌ای از وبینارهای تخصصی رایگان را منتشر کرده است تا با مهارت بیش‌تری از مسیر سخت قهرمان شدن عبور کنید و از چالش‌ها، فرصتی تازه بسازید.

۲۵ آبان

عادله قدسی زاده

ساعت ۱۹ تا ۲۱

بازاریابی محتوایی بر اساس قیف فروش

امروزه بازاریابی محتوایی یکی از مهم‌ترین قسمت های هر کسب و کار آنلاین است. اما تولید و ساخت محتوای مناسب برای جذب و یا نگهداری مخاطب هدف، راه و روش مخصوص به خود را دارد. تولید محتوای مناسب در هر مرحله از مراحل قیف فروش از جمله موضوعاتی است در این وبینار به آن پرداخته خواهد شد.

۲۷ آبان

امید دیو سالار

ساعت ۱۹ تا ۲۱

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

هر کسب وکاری برای حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی نیاز به تعریف اهداف مشخص و شاخص های اندازه گیری (KPI) مناسبی دارد. همینطور شناخت استراتژی تبلیغاتی مناسب از جمله نیازهای اساسی حضور در شبکه‌های اجتماعی است. این وبینار به شما کمک می‌کند تا بتوانید عملکرد بهتری در اینستاگرام داشته باشید.

۲۹ آبان

عادل طالبی

ساعت ۱۹ تا ۲۱

استراتژی بازاریابی دیجیتال

برای تمامی کسب و کارها دو دغدغه اصلی مطرح است. در مرحله اول چگونه وارد بازار شوند و در مراحل بعدی چگونه بتوانند سهم بیشتری از بازار را برای خود داشته باشند. در این وبینار استراتژی‌های ورود به بازار آنلاین و همین طور گسترش کسب و کار به صورت قدم به قدم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۱ آذر

محمد خادم الفقرا

ساعت ۱۹ تا ۲۱

سئو برای کسب و کارهای آنلاین

یکی از ابزارهای اصلی و تاثیرگذار در رشد و توسعه‌ی هر کسب و کاری، بهینه‌سازی وب‌سایت مطابق با اصول و قوانین سئو (SEO) در فضای آنلاین است. به طور تقریبی روزانه ۸۷ درصد افراد، از موتورهای جست‌و‌جو برای رفع نیازشان استفاده می‌کنند و عدم توجه به سئو، مساوی‌ست با از دست دادن حجم عظیمی از کاربران. بنابراین آشنایی با تکنیک‌های سئو برای هر کسب و کار آنلاینی ضروری است.

۲ آذر

خیام عسگری

ساعت ۱۹ تا ۲۱

اصول برندینگ در کسب و کارهای آنلاین

طی فرآیند برندینگ، ارزش محصول یا خدمتی که ارائه می‌شود، افزایش پیدا می‌کند و به طور مستقیم باعث افزایش اعتبار و شهرت برند در بازار رقابت می‌شود. در این وبینار به این نکته خواهیم پرداخت که تعریف برند شامل چه چیزهایی است، برند چه تاثیری در ذهن مخاطب دارد و مراحل ساخت یک برند چیست.

۴ آذر

پویا رجامند

ساعت ۱۹ تا ۲۱

توسعه کسب و کار در بحران اقتصادی

مدیریت یک کسب و کار برای حفظ موفقیت آن امری ضروری است. توسعه کسب و کار را نیز می توان مجموعه ایده‌ها و به صورت کلی فعالیت‌هایی دانست که موجب افزایش درآمد و یا سودآوری شرکت از طریق ایجاد استراتژی‌های مختلف می‌شود. اگر به فکر کاهش هزینه‌های شرکت و یا کسب و کار خود با توجه به بحران کنونی هستید، این وبینار می‌تواند کمک موثری برای شما باشد.

۶ آذر

علی علی زاده

ساعت ۱۹ تا ۲۱

مدیریت بحران در بازاریابی و تبلیغات دیجیتال

دغدغه اصلی بسیاری از کسب و کارهای آنلاین با توجه به شرایط بحرانی کرونی، حفظ آن است. در وبینار "مدیریت بحران در بازاریابی و تبلیغات دیجیتال" سعی می‌شود تا به جزییات و نکات کلیدی هدف گذاری صحیح، روش‌های تبلیغات و بودجه بندی مناسب و ... پرداخته شود.

۷ آذر

رضا جمیلی

ساعت ۱۹ تا ۲۱

روابط عمومی در کسب و کارهای آنلاین

روابط عمومی در واقع انتشار درست اطلاعات در جای مناسب و نزد افراد مناسب است. بسیاری از افراد از اهمیت روابط عمومی آگاه هستند ولی روش انجام درست آن را برای کسب و کار خود نمی‌دانند. وبینار "روابط عمومی در کسب و کارهای آنلاین" می‌تواند نقطه خوبی برای این کسب و کارها باشد.